[دردنامه سهامداران] تیر خلاص

[دردنامه سهامداران] تیر خلاص

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

دیروز و دیشب عده ای از سهامدارن از گروه سهامداران خودخوش تجمع و تحصن داشتند و رسولیان معاون استاندار در بین اونها حاضر شد,سهامداران و تعهدنامه داران مطالبی داشتند که کلیپ صوتیش تو همون گروه هست و رسولیان هم پاسخ داد,سهامداران از گروهها و طیفهای گوناگون و بعضی از مطالبشون منطقی و محکم و برخی حاشیه وسطحی بودو خواسته هاشون توسط یک نفر قاطع بیان نمیشد که البته شاید هرجی بر اونها نباشه اما در مجموع نظرات اکثر سهامداران و تعهدنامه داران در این جلسه گفته شد وجای تشکر داره,اما مهمترین قسمت ماجرا پاسخهای رسولیان بود که خود منروهم متعجب کرد!!!

امروز مطلبی در همین گروه سهامداران خود جوش زده شده که با کلیت اون موافق هستم ,اینکه رسولیان با حالتی ناامیدانه و تقریبا با گریه اعلام کرد که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد و پدیده نه مشتری داره نه برنامه ساخت و نه هیچ!!! و سهامداران اون اسیر یک کلاه برداری بزرگ شدند که دل رسولیان هم برای اونها به دردمیاد!!! این همون پایان رسمی یا تیر خلاص به مغز پدیده هست که چندروزیست در موردش حرف میزنیم,به شخصه از زاویه دیگری هم به موضوع نگاه میکنم,بارها از سیاس بودن استاندار مشهد سخن به میان آوردم ,و این رسولیان معاون خلف همون شخص است!!! با سیاست مشت و هویج وارد شده و خود رو فردی بی اطلاع وهمگام با مردم معرفی کرده و با بکار بردن سخنانی که در شان مدیر استانی نیست ,خود را خوار وذلیل کرد,و از مردم طلب راهکار میکرد!!! اماچه باک!! این هم نوعی حل مساله است, فرار از مسوولیت به بهای ذلیل کردن خود,که حاصلش استیصال وانفعال مردم بیش نیست ودر انتها در پی سیاست مشت وهویج,با مشت آهنین مردم را متفرق کردند!!! ابتدا زاری بعد ضربه!!!

اتفاق بسیار مهمی دیشب افتاد,بسیار مهم,پابانی بود بر رویای کسانی که هنوز در فکر شهر رویایی بودند,از طرفی باید از رسولیان تشکر هم کرد که قدری کمتر دروغ گفت و گوشه ای از وضع موجود را هم بیان داشت!!! اینکه دولت از جرایم خود نخواهد گذشت!!! اینکه تعدیل اشتتباه انجام گرفته و مسبب شرایط اخیر بوده!!! اینکه باز گشایی اتاق اشتباه بوده و جالب اینکه تمام اینها را گردن سهامداران انداخت و نگفت وظیفه نیروی آگاه و بالاتر در این بین چیست!!!! واینکه پدیده مشتری در عمل ندارد,البته این قسمت محل بحث است,اما واقعیات تلخی بیان شد,به هرروی فصل جدیدی برای پدیده باز شد,فصل پایان رسمی میتونه عنوان خوبی باشه,مالباختگی همگانی حاصل شده واین از طرفی بابت پراکنده شدن میشه و از طرفی میتونه باعث آخرین تلاشها باشه,اونچه که فقط به نظر من میرسه در پی مالباختگی همگانی که ممکنه اتحادی ایجاد کنه,اعلام لغو بیانیه شهریور ۹۴ از طرف همه هست,یعنی حالا که هیچ چیزی وجودندارد!!!

در این راستا ابتدا باید شهر رویایی تعطیل بشه و پیرو اون بیانیه و جرایم و تعدیل لغو بشه,تعطیلی پدیده فقط میتونه چراغ حق طلبیروروشن کنه,هیچ راهی در این ظلمات وجود ندارد!!!! فقط تعطیلی پدیده میتونه سمبل از بین رفتن زندگیها باشد.

کوروش۹۴

تنها شانس نجات,بسته شدن پدیده هست,از روز اول گفتم بازم میگم,آجری بره روآجر,سهامداران بیشتر در مرداب پدیده فرو میروند,الان دولت مانع اصلی است و جرایم غیر شرعی وضع کرده و رسولیان گفت ازشون نمیگذره,تنها شانس اینه پدیده بسته بشه تا صدای حق طلبی سهامداران پدیده شنیده بشه و ستم روا شده دیده بشه,ساخت و ساز و بورس سرابیست که حتی رسولیان هم چیزی در موردش نمیدونست!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *