[دردنامه سهامداران] سیاهی لشکر نیاید به کار/ یکی مرد جنگی به از صد هزار

[دردنامه سهامداران] سیاهی لشکر نیاید به کار/ یکی مرد جنگی به از صد هزار

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

با سلامی دوباره خدمت هموطنان مالباخته و درودبر غیرت شیر زنان و شیرمردان متحصن در تهران, واژه ها در برابر ایثار و شجاعت و ظلم ستیزی و غیرت این زنان و مردان کم می آورد, زنان جلو تر از مردان در این حرکت بزرگ بوده و این خود ننگی بر بی غیرتی مسببین این حرکت است, در ادامه فرافکنیها و دروغ پردازیهای بلندگوهای خبری پدیده, امروز در اقدامی انفعالی, رییس هیات مدیره انتخاب کرده اند که دوزار برای مالباختگان ارزش ندارد, شما نیومده باید خداحافظی کنی!!

دیگه تصمیمات در مشهد گرفته نمیشه, دیگه یه مشت ریا کار بزدل و غیر مردمی برای ما تصمیم نمیگیرند!! صدای مالباختگان واقعی از ولی عصر شنیده میشه نه از شاندیز!!! مالباختگان شعار نمی‌دهند عمل میکنند, ما گریه نمی‌کنیم بلکه گریه نابکاران را در می آوریم!! کریمویی خجسته مقدم طوسیان به فکر سوراخ موش بگردید!!!دیروز اخطار دادیم, امروز هم به تمام کارکنان کارگران مخصوصا خانومهای محترم شاغل در پدیده اخطار و هشدار از سر انسانیت میدهیم که از املاک ما خارج شوند ,به صلاح شما گرامیان نیست در جایی شاغل باشیدکه حقوق با نارضایتی صاحبان آن است, مالباختگان بیکارتر و بی پول تر از شمایند, ابتدا بر اساس مرام ایرانی نه مغولی با ادب و احترام از شما میخواهیم که بروید پی کار خود در مرحله بعد اینگونه نخواهد بود در برابر خشم فرو خورده سه ساله قرار نگیرید, قدری فکر کنید!! ارزشش را ندارد!!! ستاد عریض و طویل مشهد وبنگاههای خبر پراکنی و طرفدارانش هزاران هستند و مالباختگان یک اما یکی مرد جنگی به از صد هزار!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *