[دردنامه سهامداران] ضجه های آن زن سهامدار

[دردنامه سهامداران] ضجه های آن زن سهامدار

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

مدیر محترم لطفا با عنوان(  ) تیتر بزتید,دوستان احتمالا کلیپ صوتی که در پی تجمع اخیر جلودادستانی مشهد منتشر شده بود را شنیدند که شخصی به نام آزمون میاد در جمع مالباختگان و جالب اونجاست که هر چی ازش میپرسن تو کی هستی و چکاره ای و اسم و رسمت چیست؟؟؟؟ پاسخی ندارد,ودر نهایت به یک اسم احتمالا جعلی به نام آزمون اکتفا میکند,این آقای آزمون تقلبی هست ,میدونید چرا؟؟؟ چون هویت نداره,چون جعلی هست ,چون دروغ میگه و اصلا وظیفش انحراف جریان حق طلبی هست!!! این شخص معلوم الحال در نهایت هموطنان مالباخته را تهدید میکنه به سرکوب و دستگیری,یعنی همون سیاست مشت و هویج,ابتدا خودشو به نفهمی میزنه بعد به آرامی به عنوان یک مصلح و ناجی خیرخواه به جمعیت میگه برید و متفرق بشید که حکم سرکوب و بازداشت همتون صادر شده!!!

اما دم هموطنان گرم که میگن باکی نیست ما چیزی برا از دست دادن نداریم!! اما نکته تاسف بار این ماجرا ,ضجه های زن سهامداریست که میگه منو ببرید اما اصل پولمو بدید ,اجارم مونده و بچه هام آواره هستند!! ما ناراحت هتک حرمت و هتک حیثیت هموطنانمون هستیم!!!!! ما نگران از آبروی از دست رفته مالباختگان هستیم ,کجاست غیرت ایرانی که زنان ما کف خیابان بنشینند و طلب حق خود کنند, کجایی دین پرست!!!

قبلا چیزی در جامعه ما بود به نام غیرت که الان شمایل زشتی از آن باقی مانده که خارج بحث ماست,در گذشته غیرت همگانی بود یعنی ناموس همسایه و محل و حتی اجتماع ناموس دیگران هم بود!!! آزمون تقلبی تو به چه حقی زن مالباخته ایرانی رو تهدید میکنی!!! توهویت نداری,اینها مامور این کارند و همه آموزش دیده ,با سیاست اینها ما یکبار برخورد داشتیم,از طرفی در مقام دوستی در میان و از طرفی تهدید میکنند در نهایت که این بار خوب رسوا شد این شخص,برای بار چندم میگم,اینا نه مرام دارند نه توان نه به همون دینی که ادعاشو دارند پایبند هستند!!! بورس به هیچ عنوان درش رو به چند هزار مالباخته شاکی باز نمیکنه که همون روز اول اعتراضات شروع خواهد شد!!! دوستان یک صدا حول فروش پدیده جمع بشید ,رسولیان و استاندار و ستاد دروغ می‌گویند که پدیده خریدار ندارد,سه سال پیش این فریب آغاز شده,رسولیان دروغ میگه که املاک میزان خریدار نداشت,اگر نداشت چرا پروندش بسته شد و چند هزار میلیارد تومن پول مردم برگشت!!! بانک صادرات از جیب خودش داد!!! هرگز بلکه املاک تهاتر یا فروخته شده, پدیده هم بدون جرایم غیر شرعی مشتری داره.

اولین گام بستن این مجموعه هست تا سیل کارگران و کارمندان و مدیران بیکار قطع بشه تا بشه فکری در موردش کرد , بعد هیات تسویه و خروج بر اساس زمان ورود و میزان آورده, ابتدا اصل پول و بعد سود, راهی جز این ادامه هرم پدیده ست که سرانجامی نداره.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *