[دردنامه سهامداران] مغولان آمدند و کندند و سوختند و کشتند و بردند و رفتند

[دردنامه سهامداران] مغولان آمدند و کندند و سوختند و کشتند و بردند و رفتند

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

سالها دوستان به من میگفتند حرفهایت ناامیدانه هست اما الان از امید حرف میزنم ,از سنگر امید!! منظور اینکه اگر جایی بخواهم از امید نام ببریم ,از سنگر امید در بلوار کشاورز نام میبرم که اعتقاد راسخ دارم آخرین پایگاه و آخرین سد در برابر هیات مدیره خیانت کار و تمام مجموعه مسوولین بی تدبیر است که همگی کمر به نابودی سرمایه ما بسته اند!!! پس باید این سنگر برپا و صف حفظ شود, یکی برای همه و همه برای یکی!!! خانومی در تحصن شرکت دارند که داستان اسفناکی دارند و کلیپش رو بچه ها در گروهها گزاشته اند,کاملا واقعی هست و ایشون چند روز است که متحصن شدند و متاسفانه هیات مدیره خبیث همکاری براشون نکردند, یک کلام ناموس ایرانی اومده کف خیابون و این بی غیرتا ککشون هم نمیگزه!!

به قول نویسنده ,مغولان آمدند و کندند وسوختند و کشتند وبردند و رفتند!! بله حس ملی باید داشته باشی نسبت به هموطنت که کاری کنی وگرنه یه سیب زمینی اجنبی میشی که اگر دستت برسه ایران و ایرانی رو نابود هم میکنی!!! در ادامه امروز تجمع بزرگی نسبت به روزهای قبل برگزار شد وظاهرا دارن چند نفر از شهرهای دیگه هم میان,تقریبا سرپناه خوبی درست شده که البته بازم کمی کار داره,فقط در فکر گرمایش هستیم,بخاری گاز سوز اجازه نداره اونجا باشه,اگر هموطنان میتونند بخاری برقی بیارن و بعد از اون پتو,جنگ سختی در پیش داریم,…زاده ها گفته اند,سرما و زمان اینارو متفرق میکنه ,باید مجهز بود و همه در یک صف,باید آماده بشیم.

رضا1

خدایا دادمظلومان را از تبهکاران بگیر چون این مظلومان کسی را غیر از توندارند.اگر از مسوولان حتی یکنفر به فکراینهابود مسلما اوضاعشون اینجورنبود. رضا از مشهد


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *