[دردنامه سهامداران] کاسه لیسان ستاد در پی سوء استفاده از تحصن

[دردنامه سهامداران] کاسه لیسان ستاد در پی سوء استفاده از تحصن

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

در این روزهای حساس که دست انتقام مالباختگان واقعی از آستین متحصنین در تهران بیرون آمده و میرود که طومار سالوسان و چاپلوسان و حرام خواران را بهم پیچد, متاسفانه ایادی ستاد بی تدبیر مشهد باز دست به کار شدند,این بزدلان از فریاد حق طلبی زندگی از دست داده ها ترسیده اند از نرسیدن به پولهای هرمی چند برابری نگران شده اند و این بار کاملا درست فکر کرده اند و بهتر است نگران باشند!!!! اینها از طریق خبرپراکنی در سایت پدیده و مصادره تجمع توسط عوامل خود سعی در انحراف و وارونه کردن پیام تحصن دارند,اما هسته اصلی تحصن قاطع بر دهان آنها میکوبد!!!

ما دو دسته سرمایه گزار تو پدیده سوای اینکه تعهدنامه دار باشند یا نه بیشتر نداریم, مالباخته ها و غیر مالباخته ها,مالباخته ها تو هر رنج قیمتی که خریده باشند زندگی از دست داده اند و اکثرا با قیمت بالا وارد شدند و غیر مالباخته ها یا اونقدری از سرمایشون رو وارد نکردند یا سود سود پولشون اینجاست و اصل پول را هم برداشته اند و یا اینقدر این سهام برایشان به لطف پافشاری خیانت بار خودشان و پشتیبانی و تبانی ستاد مشهد و شخص استاندار و دین پرست,ارزان در آمده که با همین قیمتهای نازل ۱۰۰۰ تومن اگر مشتری باشد سود چند صد در صدی میکنند و بقیشم که سهام توسعه هست هرچه خریدند هم باز سود میشود!!!

این دسته به صورت موذیانه خود را شاکی نشان داده اما حرف اصلیشان بورس و رضایت از تعدیل هست,اینها با پایمال کردن حق اقلیت مالباخته با زدو بند و فشار با مقامات مشهد و ستاد و دین پرست تعدیل را وارونه کرده و حلال را به حرام آغشتند و هرم پدیده را به جای قطع در شکل بدتری ادامه دادند و بدانند در نظر مالباختگان واقعی بسیار خبیث تر از ستاد هستند!!! و مسلما برای نفع خود الان هم کار میکنی,اینها را کاسه لیسان ستاد نام می‌نهیم ,حرف ما این است چرا از خود مایه نزاشته و در صدد سو استفاده از زحمات مالباختگان واقعی هستید!!! ما تجمعات شما و نوع برخوردتان را دیده ایم!!! دست بردارید از این سو استفاده,بروید در همان تجمعات خوش و خرم خود که با خنده می‌نویسید هیات مدیره چه شد و بورس چه شد شرکت کنید!!! به تنها سنگر ما چکار دارید!!! لیدر جمع که خانمی شجاع دل هستند خوب تشخیص داده شرایط رو و عنوان میکنه به هیچ گروه و دسته و کانالی وابسته نیستند و تنها یک حرف دارند پول نقد و تمام!! و مسلما هر کانالی با استفاده از عکسهای آنها تبلیغ بورس و هیات مدیره میکنه خائنی بیش نیست!!!

گواه حرف من افراد شرکت کننده در تجمع و شعارها و جو موجود است,هر کی شک داره بیاد!!! خوش اومده!!! شما نمیای اون وقت عکس میزاری و میگی اینا برا بورس تجمع کردند!!! چرا دروغ میگی نابکار,از اون زن و بچه ها خجالت بکشید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *