زارع صفت: در هیئت مدیره شرکت‌های زیر مجموعه پدیده چند تن از سهام داران پدیده حضور دارند / نیمه اول آبان، شروع پرداخت‌ها به پیمانکاران کنسرسیوم

زارع صفت: در هیئت مدیره شرکت‌های زیر مجموعه پدیده چند تن از سهام داران پدیده حضور دارند / نیمه اول آبان، شروع پرداخت‌ها  به پیمانکاران کنسرسیوم

حسین زارع صفت در گفت وگو با خبرنگار خراسان رضوی وی در پاسخ به سوالی درباره وعده عضویت سهام داران در هیئت مدیره جدید نیز گفت: پس از استعفای آقایان نوروزی و شوشتری، من و جناب انتظاری جایگزین این افراد شدیم و هیئت مدیره تکمیل شد، درباره ورود سهام داران به هیئت مدیره هم باید توجه داشت که پدیده ۱۳۰ هزار سهام دار دارد و انتخاب از بین این افراد نیازمند سازوکار خاصی است. این بحث نیازمند انتخاب وکلا، برگزاری مجمع توسط وکلا و سهام داران و انتخاب هیئت مدیره توسط  آن‌ها  از طریق برگزاری مجمع است البته ما با تعدادی از سهام داران عمده پدیده مذاکراتی انجام دادیم ولی هیچ کدام برای عضویت در هیئت مدیره اعلام آمادگی نکردند البته  در هیئت مدیره شرکت‌های زیر مجموعه پدیده چند تن از سهام داران پدیده حضور دارند.

نیمه اول آبان، شروع پرداخت‌ها  به پیمانکاران کنسرسیوم

رئیس هیئت مدیره پدیده همچنین توضیحاتی درباره وضعیت کنسرسیوم پدیده ارائه دادو گفت: کنسرسیوم دو مرحله فرایند تصویب و پرداخت دارد. درباره فرایند تصویب ماجرا این طور نیست که بانک بلافاصله بگوید ۱۰۰ میلیارد تومان پراخت می‌کنم بلکه این پرداخت‌ها  نیاز به موافقت بخش‌های مختلف دارد. گزارشی که من از جلسه هیئت مدیره گرفتم،مبنی بر این بود که به دنبال دریافت مجوزهای درون بانکی و نیز مجوزهای بانک مرکزی، بخش اول پرداخت‌ها  به زودی واریز می‌شود به هر حال رقم بالاتر از۵۰۰ میلیارد تومان  است و در شعب استانی نمی‌توان در این باره تصمیم گیری کرد.

وی افزود: برای بخش دوم پرداخت  نیز  نیاز به آماده سازی اسنادی داریم  چرا که بانک در ابتدا ضمانت‌ها  را دریافت می‌کند و پس از آن، پرداخت‌ها  صورت می‌گیرد. از طرف دیگر برخی از اسناد، مشکلات حقوقی و قضایی دارد و بخشی از املاک هم بدون سند است که در صدد رفع این مشکلات هستیم.

زارع صفت درباره واریز پیش پرداخت‌های پیمانکاران برای شروع عملیات عمرانی نیز با بیان این که به زعم  من عملیات عمرانی آغاز شده است، تصریح کرد:میزان و حجم عملیات به دلیل موضوع پرداخت‌ها  ممکن است محل تردید باشد. چشم انداز ما برای شروع پرداخت‌ها  به پیمانکاران حداکثر تا نیمه اول آبان است. ما در این باره با پیمانکاران صحبت کرده ایم. پیمانکارانی که دارای گرید یک هستند، باید آن قدر توانایی داشته باشند که از محل منابع خود، کارگاه‌ها  را تجهیز و کار را آغاز کنند.

کوروش۹۴

خود فتنه و شر پدیده هست,از روز اول گفتم و بازم میگم,تا زمانی که پدیده باز باشه,آشوکاسه همینه,امکان نداره پدیده ساخته شه, موارد مشابه اینومیگه وشرایط موجود بر اون تاکید میکنه,بارها دلایلش گفته شد ,نمونش هزینه ساخت پدیده است که بدون احتساب افزایش هزینه ساخت,۱۵۰۰ میلیارد تومن برآورد شده,بعد یکسال ۱۰۰میلیارد تومن که یک پانزدهم این رقم هست تامین نشده و میگن تضامین رونداریم,به نظرتون باقیش چندسال طول میکشه؟؟؟ طرفداران ستاد کاملا آگاه هستند به این موضوع,اما با این دیدگاه که همچین بی راه هم نیست موافق هستند که با ورود به بورس,بالاخره یه عددی این سهامرومیخرن وباتوجه به قیت خرید پایین یا بودن تنها سود پولشون توپدیده و تعدیل ناعادلانه,از گرداب فرار میکنند وهرم ماجرا را میندازن گردن مالباختگان و فرار!!!! توطعه بزرگی در جریان هست وتنها امید مالباختگان تحصن تهران است که اگر موفق بشه طومار هیات مدیره و طرفدارانشون رو بهم بپیچه,معادله بر میگرده,به امید پیروزی اقلیت حق طلب.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *