عضو هیئت مدیره پدیده شاندیز: حسابرسی شرکت به پایان رسیده است

عضو هیئت مدیره پدیده شاندیز: حسابرسی شرکت به پایان رسیده است

عضو هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده، از پایان حسابرسی مربوط به سال ۹۵ شرکت های پدیده خبرداد.

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر حمیدرضا کریمویی گفت: صورت های مالی تمامی شرکت های زیرمجموعه پدیده در سال مالی ۹۵ به پایان رسیده و مراحل بررسی صورت های تلفیقی شرکت توسعه آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه مراحل حسابرسی حساب های شرکت های تابعه شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده از ماه های ابتدایی سال جاری آغاز شده بود، افزود: نتایج نهایی حسابرسی شرکت، پس از پایان مراحل تلفیق به صورت رسمی به سازمان حسابرسی کشور اعلام می شود.

کوروش۹۴

عمده شعارهای امروز متوجه کریمویی و خجسته و مقدم بود!!! تو چطور دکتر و کارشناس بورسی هستی که اتاق سهامت به این روز افتاد!!!! مکزیک میخواد رستوران پدیده راه بندازه!!! خوب ما رو سننه!!! ایتالیا میخواد کلاس درس راه بندازه تو پدیده,به ما چه مربوط,اصلا از اینا بالاتر چین و ماچین و عرب میخوان بیان سرمایه گزاری ,باز به ما مربوط نیست,شعار مالباختگان واقعی,پرداخت پولشان است وتمام!!! این یاوه گوییها جز افزایش خشونت و خشم ثمری ندارد,بارها به شما راه درست نشان داده شده و شما راه کج را انتخاب کردد و این مسیر به ناکجا آباد هم نمیرسد.

کوروش۹۴

ورود پدیده به بورس سوای زیان مطلقش برای مالباختگان,دروغ قرن هست!!! مگه شرکت بدون صاحب وسرمایه گزار عمده و با وجود ۱۳۰۰۰۰ شاکی,میتونه بره بورس!!!!!!!! در ضمن بورس مگه با اینهمه گرفتاری که داره میاد شر برای خودش بخره!!! فرض بر محال بره تو بورس,سهامش دونه ۲۰۰ تا تک تومن معامله میشه و دست کسی هم بند نیست,مالباختگان فریب نخورید و به جریان حق طلبی بپیوندید و سنگر رو نگه دارید ,همه در یک صف.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *