قدردانی استاندار خراسان رضوی از بانک صادرات در زمینه حل و فصل مشکلات پدیده شاندیز!

قدردانی استاندار خراسان رضوی از بانک صادرات در زمینه حل و فصل مشکلات پدیده شاندیز!

تابناک – ​مدیرعامل بانک صادرات ایران با استاندار خراسان رضوی دیدار و پیرامون مسائل مربوط به «موسسه میزان» و «پدیده شاندیز» به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این دیدار زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران با رشیدیان استاندار خراسان رضوی، گفتگو و بر پیگیری مشکلات موجود و تسهیل در اجرای مصوبات قبلی تاکید کرد.

زراعتی در این دیدار به رفع مشکلات «موسسه میزان» و «پدیده شاندیز» اشاره کرد و گفت: مسئولان و کارکنان بانک صادرات ایران با تلاش خود در زمینه مدیریت مسایل پیش آمده، از بروز هرگونه نارضایتی پیشگیری و مانع از سلب اعتماد جامعه به سیستم بانکی شدند.

وی افزود: با این اقدام بانک، یک چرخه صنعتی و اقتصادی بزرگ به حرکت درآمد که ضمن ایجاد دلگرمی برای سهامداران این مجموعه، هزاران نفر از بیکاری نجات یافتند که این مهم با حمایت و مساعدت بانک صادرات ایران امکان تحقق یافته است.

استاندار استان خراسان رضوی نیز در این دیدار از همراهی بانک صادرات ایران در زمینه حل و فصل مشکلات «موسسه میزان» و «پدیده شاندیز» قدردانی کرد.

کوروش۹۴

وقتی میگی مجریان ریا شدیدا در جنگ نرم فعال هستند برای همینه!!! ببینید اینا با امکاناتی که دارند وبا دروغ پراکنی سعی میکنند که جریان حق طلبیرومنحرف کنند,نمونش همین مطلب!!! بانک صادارات با پدیده چه نسبتی داره که از پایان مشکل توسط اون تشکر میشه؟؟؟؟؟؟؟ کسی تاحالا پول از صادرات گرفته بیاد بگه تا ما هم بدونیم,البته در پاسخ به این مطلب دلایل بی تدبیری استاندار و فیلم و مطالب تجمعات به سایت تابناک داده شده و امید میره اونها جانب حق رو روعایت کنند و به دفاع از ما بپردازند و یا لااقل گوشه ای از ظلمرو نشان دهند,تابناک اعلام کرده در حال رصد اتفاقات اخیر و در صورت صلاح دیدش تیتر میزنه.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *