مدیر عامل پدیده شاندیز معرفی شد

مدیر عامل پدیده شاندیز معرفی شد

دکتر ابوالفضل انتظاری با سی سال سابقه خدمت در وزارتخانه های کشور، صنعت-معدن و تجارت، آموزش و پرورش و حضور فعال در مجموعه هایی همچون آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد و بانک شهر دقایقی پیش در جلسه ای با حضور رییس و اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده و مدیر عامل سابق این شرکت، به عنوان مدیر عامل جدید معرفی شد.

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری، متولد ۱۳۴۴است. وی دارای دانشنامه لیسانس حقوق سیاسی، فوق لیسانس مدیریت و دانشجوی در شرف فارغ التحصیلی دوره دکتری برنامه ریزی شهری بوده و در مدت سی سال در وزارتخانه های کشور، صنعت-معدن و تجارت، آموزش و پرورش و مجموعه هایی همچون آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد و بانک شهر فعالیت کرده است.

از مهمترین مسئولیت ها و سوابق مدیریتی ایشان می توان به مشاور اقتصادی مدیرعامل بانک شهر، سرپرست شهرداری مشهد، جانشین شهردار و معاون اداری و مالی شهرداری مشهد، معاون دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مدیر بیمارستان فوق تخصصی رضوی و عضو هیات مدیره بانک شهر کشور اشاره کرد.

از دیگر سوابق، مسئولیت ها و مدیریت اداری دکتر انتظاری می توان به حضور در وزارت کشور و وزارت صنعت-معدن و تجارت اشاره کرد.

در کارنامه وی عضویت در هیات مدیره شرکت های مختلف تخصصی و اقتصادی به چشم می خورد، رئیس هیات عامل بانک شهر در استان های خراسان، شرکت قطار شهری مشهد، سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، هیات اجرایی نوسازی و بازسازی بافت فرسوده آبکوه مشهد و عضویت در هیات اجرایی احداث و ساخت اتوبان کنارگذر جنوبی مشهد از جمله آن ها است.

از دیگر فعالیت های دکتر انتظاری می توان به عضویت در شرکت راهبرد توسعه نامدار و شرکت مسکن و ساختمان جهان اشاره کرد. ارتباطات موثر با سرمایه گذاران و شرکت های تامین سرمایه و تسلط بر امور اقتصادی و مالی از جمله ویژگی های ایشان محسوب می شود.

حرف حساب

ببخشید جناب انتظاری شما هم میخواین تو انتخابات شورای شهر شرکت کنین نکنه زورویی اومدی حق مارا بگیری نکنه بیکار بودی گفتن برو یکم تو خرابهای پدیده استراحت کن اصل قضیه اینه ریش وقیچی دست کسان دیگری است که دوست دارن پروژه معطل بمونه هر روز هم یکی…………………………………………………….

احمد

صبر هم حدی داره کی میخواین پول مردم رو بدین.میخواستم برم سربازی گذاشتم تو پروژه ملیتون حالا که سربازیم تموم شده نه کار هست نه سرمایه با ۲۷ سال سن هیچی ندارم سرمایه کل زندگیمو به باد دادین


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *