مردم شبانه‌روز در مقابل استانداری خراسان و قوه‌قضائیه می‌خوابند، اما رئیس‌جمهور حاضر نیست برای پاسخ به سؤال نمایندگان، به مجلس بیاید

مردم شبانه‌روز در مقابل استانداری خراسان و قوه‌قضائیه می‌خوابند، اما رئیس‌جمهور حاضر نیست برای پاسخ به سؤال نمایندگان، به مجلس بیاید

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آئین‌نامه، شخص رئیس مجلس باید سؤال از رئیس‌جمهور را ارجاع بدهد و ایشان صلاح نمی‌داند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در اخطاری به وزیر کشور نسبت به عدم حل مشکل پدیده شاندیز انتقاد کرد.

وی در اخطار دیگری به رئیس‌جمهور، نسبت به عدم حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات مالی و اعتباری کاسپین، آرمان و وحدت انتقاد کرد.

قاضی‌پور افزود: امروز با تعداد زیادی از نمایندگان نامه‌ای را امضا کردیم و خواستار به جریان افتادن سؤال از رئیس‌جمهور در مورد مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز شدیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم شبانه‌روز در مقابل استانداری خراسان و قوه‌قضائیه می‌خوابند، اما رئیس‌جمهور حاضر نیست برای پاسخ به سؤال نمایندگان، به مجلس بیاید.

در ادامه علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و به تدریج مشکلات مردم در حال حل شدن است؛ اما کافی نیست.

وی ادامه داد: طبق آئین‌نامه شخص رئیس مجلس باید سؤال از رئیس‌جمهور را ارجاع دهد که ایشان صلاح نمی‌داند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *