چهارمین روز تجمع سهامداران در تهران

تجمع سهامداران پدیده در مقابل ساختمان قوه قضاییه در تهران، ۱۵ مهرماه شروع شده بود، همچنان ادامه دارد. (تصویر از گروه «کمپین عدم فروش سهام و حمایت از پدیده»)

چهارمین روز تجمع سهامداران در تهران

کوروش۹۴

حسن آقا در حد توانم هستم,در ضمن شعله آتیشی به پا شده که همشون رو میسوزونیم توش!!! خیانات کاران به اشد مجازات میرسن !!! همینجا اعلام میکنیم هرگونه مذاکره با هیات مدیره خیانت است و هرکه وارد مذاکره شد خیانت کاری بیش نیست و به فکر جیب و منافع شخصیست و از همان اشخاصیست که فقط سود پولشون تو پدیده هست که متاسفانه دادستان مشهد ورود به این پولهای هرمی نکرد.

کوروش۹۴

متحصنین همه جور امکانات با خودشون اوردن و هیچ احتیاجی به کمکی ندارند,اصل حضور فیزیکی سایرین حتی برای ساعتی لازم هست,۲ یا ۳ بار در روز شعارهای دست جمعی میدهند,یک بار ظهر و یک بار شب,دراین بین اگر ناهار یا شامی یا عصرانه کسی تونست بهشون برسونه خوبه,جنبه ریالیش مهم نیست اما میتونه قوت قلبی باشه و خود اون بزرگوران همه چی تهیه کردن و اونها هستند که از شما پذیرایی خواهند کرد!!! افراد دریا دل و شجاع جمع شدند,هموطنان مالباخته سنگر رو ترک نکنید همه در یک صف باشید,این آخرین سد ما در برابر سیل کفتاران است!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *