کریمویی: پدیده، تنها پروژه مد نظر سرمایه گزاران ایتالیایی

کریمویی: پدیده، تنها پروژه مد نظر سرمایه گزاران ایتالیایی

هیات تجاری و اقتصادی ایتالیا که چندی پیش برای سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی کشور به اقصی نقاط ایران سفر کردند، پدیده، را به عنوان تنها پروژه منتخب خود، در دستور کار قرار دادند.

به گزارش سایت اخبار پدیده، معاون سرمایه گذاری و بازرگانی شرکت توسعه گردشگری بین المللی پدیده، با اعلام این خبر گفت: در هفته گذشته دو نامه اعلام آمادگی هیات سرمایه گذاری ایتالیایی به شرکت ارسال شده است که در آن ایتالیایی ها خواستار دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برخی از پروژه های پدیده بودند.

دکتر حمیدرضا کریمویی افزود: هیات تجاری ایتالیا در سه محور “توسعه رستوران ها و برگزاری دوره های آموزشی در بخش پذیرش و خدمات رستورانی”، “راه اندازی و بهره برداری از مرکز خرید پدیده به عنوان یک بازار ملل” و بحث “سرمایه گذاری در پروژه های شهربازی، پارک آبی و بخشی از پروژه کیش” آمادگی خود را برای همکاری با مجموعه پدیده اعلام کردند.

وی ادامه داد: مذاکرات ما با این هیات تجاری ادامه خواهد داشت و تمامی اطلاعات مورد نیاز ایتالیایی ها از وضعیت موجود پروژه ها برای آن ها ارسال شده است.

به گفته این عضو هیات مدیره گروه شرکت های پدیده، ادامه مذاکرات با این هیات تجاری هفته آینده در تهران و بر اساس برگزاری جلسات ویژه پیگیری خواهد شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *