با وجود وعده مدیرعامل جدید، ۹۰ میلیارد کنسرسیوم به پدیده نرسید

با وجود وعده مدیرعامل جدید، 90 میلیارد کنسرسیوم به پدیده نرسید

خراسان رضوی – هفته گذشته بود که اولین نشست خبری انتظاری،  مدیرعامل جدید گروه شرکت‌های پدیده در دفتر شاندیز این مجموعه برگزار شد.  حالا پس از گذشت یک هفته از این نشست خبری و فرارسیدن سررسید برخی از وعده‌های مدیرعامل جدید پدیده، برای پیگیری با ابوالفضل انتظاری تماس گرفتیم که متاسفانه با وجود  برقراری مکرر تماس ها وی پاسخگو نبود. حسین زارع صفت، رئیس هیئت مدیره پدیده نیز با این که ابتدا وعده داد تا با ما گفت و گو کند در تماس‌های بعدی پاسخگوی ما نبود. اما حمیدرضا کریمویی، عضو هیئت مدیره و معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در پاسخ به سوال ما درباره آخرین وضعیت واریز  ۹۰ میلیارد کنسرسیوم بانکی برای پدیده و واریز این وجوه به پیمانکاران برای آغاز عملیات عمرانی اظهار کرد: هنوز پرداختی از سوی بانک‌ها  به شرکت پدیده صورت نگرفته است و ما نیز امیدواریم ظرف یکی دو روز آینده این اتقاق رقم بخورد.

وی با بیان این که در حال انعقاد قرار داد با بانک‌ها هستیم، درباره گفته مدیرعامل پدیده در رابطه با امضای قرارداد با بانک‌ها در یک شنبه هفته گذشته تصریح کرد: ما سه قرارداد با بانک داریم که تنها یکی از آن‌ها کارش به پایان رسیده است . دو قرار داد دیگر به دلیل این که در بحث مصوبات شاهد تغییراتی بودیم که باید با ارجاع به بانک‌ها انجام می‌شد، هنوز نهایی نشده است و امیدواریم این موضوع هم تا یکی دو روز آینده انجام شود. در خور ذکر است  ۲۶ شهریور امسال نیز، حمیدرضا کریمویی، عضو هیئت مدیره و معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده درباره وضعیت کنسرسیوم گفته بود: کنسرسیوم در مراحل پایانی خود به سر می‌برد و طی آخرین صحبتی که من با متولیان امر داشتم، گفتند ظرف چند روز آینده ابلاغ اولیه آن انجام می‌شود.

حالا باید دید کنسرسیومی که از عمر آن حدود یک سال می‌گذرد محقق خواهد شد و می‌تواند به رفع دغدغه‌های سهامداران منتظر آن کمک کند ؟

مهدیار

حتما این کنسرسیوم راه‌گشاست!
چهار سال هست که دارن وقت صرف می کنن واسه ۹۰ میلیاردی که هنوزم معلوم نیست.
دولت تدبیر و امیدم که تکلیف همه رو روشن کرد و واسه موسسات مالی گفت بانک مرکزی پول نداره که جبران ضرر سپرده گذاران رو بده، چه برسه به پدیده که سهام هست.
پول ندارن که سپرده مردم رو برگردونن بعد میخوان پدیده رو درست کنن.
پدیده که ۱۵۰۰ میلیارد حداقل پول می خواد.
یعنی ان شاءالله ظهور مهدی عجل الله شاید درست بشه.
البته از ماست که بر ماست،
ما از دولتی انتظار داریم پدیده رو درست کنه که خودش خرابش کرد و واسه کینه ای که از دولت قبلی داشت این جور مردم رو بدبخت کرد.
مردمی که به این دولت اعتماد کردن حقشون همینه، ما هم باید به حماقت اون ها بسوزیم.

حسن

واریزپول توسط کنسرسیوم خیال خام است .بایدپدیده بامزایده فروخته بشه وصاحب اصلیش میاد میسازه .راه اول وآخر اینه بیخوذی خودتون روخسته نکنید.روی سخنم با ایادی ستاد است.بزارید پذیده رو بفروشند وبرحسب آورده وزمان تقسیمش کنند.خبری ازسودهای چنددزصدی نخواهدبود.خوذتون روخسته نکنید .
آخرش شماهم راضی میشید فقط وقت تلف میشه.

سید ... از تبریز

با سلام. خدکت عزیزان سهامدار و تعهد نامه داران …. همانطوریکه اقای مهدیار فرمودند از ماست که بر ماست …. ولی این دولت و اون دولت نداره … اینها همه از بی عرضه گی ۱۳۶ هزار خانواده است …. چرا که ما عرضه مثل کاسپینی ها و بعضی موسسات مالی ….. رو نداریم …. تا سران سه قوه که دو روز پیش با هم تصمیماتی برای تسویه انها بگیرند …. چون واقعا از اختشاش و نا ارامی میترسند … در حالیکه ان موسسات بعد از پدیده شاندیز با مشکلی که دولت (بانک مرکزی) برایشان پیش اورده مواجه شدند ….. تقریبا ۶۰ هزار خانواده در مشهد هستند و مابقی در دیگر استانها …. همت همه رو میطلبد … تا بتوانیم نتیجه بگیریم ….. خدا اخر عاقبت این نارضایتی ها رو بخیر کنه ……. ضربه ای که به ملت زدن اسراییل توان ان ضربه زدن رو نداشت حتـــــــــی با بمــــب اتـــــــم

کوروش۹۴

در مورد موسسات طبق قانون تجارت هیات تسویه تشکیل میشه و در مورد پدیده بیانیه شهریور ۹۴ اجرا میشه که متضمن جرایم میلیاردی و بورس و لغو تعهدنامه هاست,و ستاد بعیده بیانیرو لغو کنه چون تمام اقداماتش میره زیر سوال,مردم شریف و دست تنها با بدکسانی در افتادن, حکایت مشت و درفش هست………….


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *