تسهیل نقل و انتقال سهام پدیده شاندیز

تسهیل نقل و انتقال سهام پدیده شاندیز

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از تسهیل نقل و انتقال سهام این شرکت خبرداد.

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده، در دیدار با جمعی از سهامداران این شرکت گفت: بر اساس مصوبات مربوط به بخش سهامداری، سهامداران می توانند سهام خود را در قالب سامانه سناپ، بدون محدودیت عدد و رقمی و شرایط خریدار به دیگر افراد منتقل کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: همانطور که دستگاه حاکمیت در حوزه سخت افزاری به ماکمک کرده است ان شاا… با ادامه ی حمایت ها نمادمان را در بورس درج می کنیم .ضمن اینکه با توجه به تحلیل انجام شده اعتقادمان براین است که نباید نمادمان را بلافاصله در بورس باز کنیم.

کوروش۹۴

سهام ۱۲۰۰۰ تومنی مردم رو بدون هیچ پشتوانه ای و نبود سرمایه گزار عمده به حراج میگزارند و اونایی که با قیمت بالا خریدن,آب شدن یا در حقیقت تبخیر آنی سرمایشونو به چشم میبینند,کجایی استاندار مشهد که گفتی سرمایه گزاران در صفند!!!

علی اوایی

خدایا حق مارا که چهار ساله توسط دولت روحانی و وزیر کشور و استاندار رشیدیان با دروغ هایشان پایمال شده را بگیر.
ای امام رضا امشب که حدود چهار میلیون نفر در خونه تو گرد آمدند و شام غریبان گرفته اند و التماس دعا دارند گوشه نظری هم به ما حق خوردگان پدیده بنداز و آفتی درین دولت و خانواده‌شان بنداز تا بدانند که چه بر سر ما آورده اند.شاید ما اشتباه میکنیم شاید دروغ و نیرنگ و اغفال مردم جزئی از دین ما شده و ما خبر نداریم.
خدایا آتش و دودی درین دولتیان دروغگو بنداز که هیچ آتشفشان زمینی نتواند آنرا خاموش کند.ای امام دوست داشتنی یا به حق ما رسیدگی کن و یا اجازه بده مرتد شویم.

حسن

باسلام خدمت مالباختگان
تنها دعای ما عدم پرداخت تسهیلات به پدیده است .تگر این وام پرداخت نشه باز یه روزنه امیدی هست که پدیده تعطیل شه.وهرچه تعطیلی به درازا بکشه به نفع مالباختگانه.چون بالاخره مجبور میشن پدیده رو بامزایده بفروشن وپولشو با قانون تجارت بین همه تقسیم کنند.پس بهمه نمایندگان فشاربیارید مانع پرداخت کنسرسیوم بشن…


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *