[دردنامه سهامداران] حرام خواران اجنبی

[دردنامه سهامداران] حرام خواران اجنبی

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

پرونده نگین غرب الان ۱۵ ساله که باز هست و هنوز عده ایشون به چیزی نرسیدند و زندگیشون رفت که رفت!! سرانجام پدیده هم همونه,چون شکلش هرمی هست و در حالی که عده ای با شجاعت و ایثار در برابر ددمنشان قد علم کردند, عده ای از طرفداران سرسپرده ستاد بی تدبیر که اصلا ایرانی هم نیستند!!! به حمایت از ستاد و هیات مدیره بر اومدن و میگن ساکت باشین تا اینا وام بگیرند و بسازند تا پول ما رو پس بدن!!! البته اینو نمیگن که فقط سود سود پولشون تو پدیده ست یا سهام ۱۰۰ تومنی خریدن یا بعد تعدیل ناعادلانه که با تبانی دین پرست و استاندار مشهد حاصل شد,سهامی که سال ۹۴ بعد هجمه ۱۰۰۰ تومن خریده بودند وبراشون ۳۰۰ تومن هم در نیومد رو میخوان تو اتاق سهام آب کنند و فرار!!!

اینها که در حال حاضر طرفدار ستاد هستند اجنبی و ضد ایرانی هستند!!! میدونید چرا؟؟؟؟؟چون ناموس ایرانی کف خیابونه واینا حامی مسببینش هستند, خانومه از شهرستان اومده بود تحصن و کلیپ صوتیش هست که چه بر سر زندگی خودش و همسرش اومده!!! غریبه ها اومدن گریه کردن برای زندگیهای از دست رفته!! اونوقت شما میگید وقتشه حمایت از هیات مدیره رو استارت بزنیم!!! یک عده بی وجود برای سود چند صد درصدی حاضرا حق این زن ایرانی رو پایمال کنند!!! ناموس ایرانی رو تو تجمع زدن نفله کردن و این حرام خوران بی وجود به جای حمایت از مالباختگان به خاطر سود مادی و منافع شخصی باز از ستاد طرفداری میکنند, تف به غیرت نداشتتون!!!!

ستاد و هیات مدیره هرچی هستند, مشخص است که دشمن ما هستند و اونا میخوان ما رو از بین ببرن و ما هم نقشه ها برای اونها در سر داریم و یه روز زورمون برسه,چه ها که از انتقام نمی‌کنیم!!! اما بدتر از اونا,طرفدارای بی وجود ستاد هستند,اینا در ظاهر خودی و در باطن دشمن هستند, البته به ابنها حرجی نیست , وقتی دین پرست و رحمانی فضلی از مسیر عدالت خارج شدند و تعدیل عادلانه رو انجام ندادن و هرم رو قوی تر هم کردند و ۲۰۰۰ میلیارد تومن جریمه هم بریدند,بهتر از این نمیشه!!! اما بدانند,همه با هم غرق میشیم, و ما نمیذاریم شما بی وجود ها قسر در برید!!!!

حسن

باسلام خدمت مالباختگان مظلوم
مظلومیت ما بحدی هست که چون یکم مسئله تخصصی است ودشمنان رند هستند
افکارعمومی رو منحرف کردند.به دفتر پزشکیان نائب رئیس رفتم دفتردارش هی مبگه آقا تعدیلو به همه یکسان دادن وتبعیضی قائل نشدند.هرچی توضیح میدم نمیتونم ظالمانه بودن تعدیل رو بفهمونم .آخه ظدم باید خودش زندگیش نابودبشه بدونه ماچی میگیم.کلمه یکسان همه جا نشانه عدالت نیست.

حسن

جنگ مالباختگان وستادیها جنگ نابرابروظالمانه است یکطرف صاحبان قدرت وزور وپول وریاکاری وعوامفریبی ومنسجم ودارای رسانه ویکطرف مظلومیت وضعف وپراکندگی وسادگی وکسانیکه ازفرط بیچاره گی صداشون روکسی نمیشنوه وحتی هدفشون رو هنگام دوبله وپخش دررسانه عوض میکنند.ما پول میخام مینویسند مدیرعامل میخاهندوساخت وساز

کوروش94

بله حسن آقا متاسفانه بحث تعدیل این وسط گم شده و توضیحش برای کسانی که آگاه نیستند سخت است و کلا نماینده ها در باغ نیستند,کلیت موضوع رو نمیدونند چه برسه به تعدیل!!!!عامل اصلی که باعث میشه حرف اصلی که پول هست در رسانه ها دیده نشه همین خریدن طرفداران ستاد با تعدیل و وعده و وعید هست,بی همه چیزا میبینند یک عده همه چی باخته شدن,اومدن تو گروهها میگن ,حرفامونو باید بزنیم اما باید حمایت هم کنیم از هیات مدیره!!! دوپهلو میان جلو که انگ خیانت بهشون نچسبه اما بدونند که مالباختگان سایر شهرها و مالباختگان شهر مشهد هم قسم شدن و تا تهش هستن,برید به اربابانتون بگید سوراخ موش اجاره کنند کا ظاهرا این کارو هم کردن,پیش بینی وقوع شر در پدیده دارم,هیچ کی به هیچی نمیرسه و همه با هم غرق میشن.

کوروش94

تو سایته دروغینشون هل من مبارز طلبیدن!!! رسما اعلان جنگ دادن!!! وقتی مینویسن سرمایه گزاری ریسک داره,یعنی پولتونو باختید و به مامربوط نیست,البته تا پشتگرمی عوامل خیانت کارشون در این گروهها تا نباشه نمیتونن چنین حرفهایی بزنند,سرمایه گزاری ریسک داره بله,یه موقع سهامی آدم میخره,نصف میشه!!!از این بالاتر؟؟ دیگه صفر که نمیشه بعد سه سال!!! از طرفی هم کسی اگر میخواست سهام بازی کنه میرفت بورس,خیانت کاران قانون تجارت رو زیر پا گزاشتن و الان هم برای اینکه اشتباه سه سالشون برملا نشه,قانون را اجرا نمیکنند.

سهامدار2

یه بازی جدید اومده ، به نام “پولمون کو” !!

که میگن جلوی بانک ها ، پدیده شاندیز و دیگر موسسات مالی خیلی شلوغ میشه!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *