[دردنامه سهامداران] دیگر راهی نمانده

[دردنامه سهامداران] دیگر راهی نمانده

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

حرفی که سه سال پیش روز اول هجمه گفتم رو الان هم میگم, هرچند دیگه مثل اون موقع مخالف نداره این نظر و طرفداران فروش پدیده زیاد شده, اما فقط یک مطلب رو تکرار می‌کنند و در چهارچوب خاصی نیست این مطلب, بیشتر بر فروش و پاس شدن تعهدات و تسویه با همه بر مبنای سهام ۱۲۰۰۰ تاکید دارند و اینکه ظلم شده و باید مسوولین جورشو بکشن, بله کاملا درست و عادلانه حرف میزنند, به من باشه من بالاتر از این میگم ,وسط میدون پدیده دادگاه و مجازات داشته باشیم, اما در واقعیت به نظرم این مطلب نشد است و همونطور که اقدام ستاد ناعادلانه و بی قانونی محض و فرار رو به جلو بود در ایجاد اتاق سهام و تعدیل و بورس,اقدام به تسویه تمام مطالبات هرچند عادلانست اما نشد است!!

چون مدل پدیده هرمی و حبابی ست و ۱۲۰۰ میلیارد تومن پول وارد و ۱۸۰۰ میلیارد خارج شده و حباب بزرگی شکل گرفته و بسیاری از قبل زندگی دیگران زندگی ساختند و عده ای همین الان فقط سود پولشان در پدیده ست!!! و اینها یه شدت با موضوع اصل پول و رجوع به گذشته مشکل دارند و کلا با اسم هیات تسویه مخالف اند, باید دادستانی به گذشته رجوع می‌کرد و حسابرسی انجام می‌داد , اما تبعات زیادی داشته و ورود نکرد و با تعدیل ناعادلانه بر ادامه راه هرمی گذشته به صورت چند برابری صحه گذاشتند!! یعنی اونی که فقط سود پولش تو پدیده ست همونقدر سهام گرفت که اونی که ۱۲۰۰۰ خریده و مسلم هست این افراد با هیات تسویه و حسابرسی مخالف اند و این تضاد باعث حل نشدن موضوع میشه و چه کسی صدمه می‌خوره؟؟؟ فقط مالباخته واقعی وگرنه اونی که سود پولش اینجاست الان این داستان براش یک بازی سرگرم کننده هست و بس!!!

فصل الخطاب رو باید همین قانون نیم بندی که هست قرار داد و قانون تجارت تاکید بر هیات تسویه داره, اول اصل پول و بعد تقسیم سود به نسبت زمان ورود و میزان آورده که البته می‌تونه یکجا محاسبه شده و به تدریج پرداخت بشه , یعنی از مبلغ پایین به بالا, همانند موسسه میزان که سه سال پیش ما همینو گفتیم, اما طرفدارای ستاد حرفهای استاندار رو تکرار کردند که این کار ضرر مطلق است!! در صورتی که اینها دنبال سود مطلق هستند حالا از ضرر مطلق باقی شد مساله ای نیست!!! اما در هیات تسویه با توجه به وجود دارایی بیش از بدهی پدیده که این خود استثنایی بود و می‌توانستند بیشترین بهره را از آن ببرند که نبردند, ضرری در کار نیست فقط سودها کم و یا زیاد است و این خود عدالت است و مدل هرمی و حبابی پدیده را از بین می‌برد, اما سود چند صد درصد کجا و سود متعارف کجا!!! طمع و عدم انسانیت هموطنان ما کجا و انسانیت و مروت کجا!!! از این عدم مردانگی ,ستاد بی وجود که نه ایرانیست نه مذهبیست نه به هیچ مرام و مسلکی پایبند است نهایت استفاده را برده و جرایم میلیاردی برای خود بریده,به هر روی امیدواریم با توجه به افشاگریهای سه ساله و آگاهی بخشی بر مبنای عدد و رقم ,اکثریت به تنها راه معقول و قانونی و شدنی گردن نهند و بیش از این شاهد از بین رفتن زندگی مالباختگان واقعی نباشیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *