[دردنامه سهامداران] هشدار کوروش۹۴ به تعهدنامه داران

[دردنامه سهامداران] هشدار کوروش۹۴ به تعهدنامه داران

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

با عرض سلام دوباره خدمت هموطنان مالباخته, هموطنانی که پیگیر مطالب و مواضع اینجانب هستند می‌دانند که بیشتر حرف من بر روی حق پایمال شده کسانی ست که دیرتر و با قیمت بالا و اصل سرمایشون و از شهرهایی عمدتا خارج مشهد هستند, بیشتر تعهدنامه داران از این قشرند و نمی‌خواستند سهامدار باشند و احساس کلاه برداری و مالباختگی می‌کردند که اقدام به فروش کردند و در ضمن به سرمایه شون نیاز داشتند, در اسفند ۹۵, شوشتری اعلام کرد ستاد تعهدات رو لغو کرده و همه سهامدار شدند, البته این امید می‌رفت که هدف تسویه سهام با همه طبق قیمت کارشناسی ست و بعد از گذشت چندین ماه و خریدار نداشتن سهام, بار دیگر فریب و ریا این ریاکاران برملا شد و الان همه تعهدنامه داران بر تنها مدرک قانونی خود تکیه دارند و دوستان در تهران مخصوصا جناب کیا, زحمات شایانی کشیده اند که از همین جا صد باره مراتب تشکر خود و هم نظران را به ایشان ابلاغ می کنم.

اما در این چند روز همانند بعضی از سهامداران به انتظاری پیغام زده و نظرات خود را بازگو کردم که در پاسخ اعلام کرد صورت مساله با مواضع شما همخوانی ندارد !!! ( یعنی با حرفات مخالفیم) و بهتر است گفتگویی رو در رو داشته باشیم که این بحثی جداگانه و خارج این مطلب است. آنچه مهم است پاسخی ست که در برابر پرسش اینجانب نسبت به تعهدات مطرح کرد, من از ایشان خواستم نظر صریح خود در مورد تعهدات را بیان کند و ایشان در پاسخ گفت,در خصوص تعهدات تصمیم قبلا گرفته شده و برنامه جدیدی نداریم!!! یعنی تعهدات باطل است و ما رو حساب هم نکردند, مالباختگان بدانند که با تصویب کنسرسیوم ورود بانکها و طلبکاران جدید, به هیچ هم نمی‌رسند و انتظاری ادامه دهنده راه شوشتری است که الان با وقاحت تمام برای تبرئه خود فیلم بیرون میده, داره میگه تنها حکم قانونی که ما داریم باطل است, هوشیار باشید ستاد و طرفداران و هیات مدیره دارن عزم ما رو محک می‌زنند ,کارد به استخوان رسیده و دیگر باید حسابمان را یک بار برای همیشه با این نامردمان وا بکنیم!!! اگر قرار است به هیچ نرسیم , این برای دیگران هم هست.

کوروش94

تنها عامل اتحاد در حال حاضر تعهدات است ,باید حول تعهدات جمع بشیم,عملا سعی در حذف تعهدات دارند,ابتدا بابد با انتظاری وارد گفتگو شده وسپس به هیچ عنوان نباید اجازه ساخت بدیم,آجری بره رو آجر کار تمومه و سیل بیکاران و افراد جویای نام و سوداگر به پدیده سرازیر میشه و اثری از پول ما باقی نمیمونه.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *