سخنرانی حداد عادل تحت تاثیر صدای مالباختگان پدیده

سخنرانی حداد عادل تحت تاثیر صدای مالباختگان پدیده

ایلنا – غلامعلی حداد عادل (رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی) در اختتامیه نمایشگاه مطبوعات، در قسمتی از سخنرانی‌اش که تحت تاثیر صدای بلند معترضان پدیده شاندیز قرار گرفته بود، خطاب به آنها گفت: من سکوت کردم که صدای شما شنیده شود لطفا شما هم سکوت کنید تا صدای ما هم شنیده شود.

در این بخش، حسین انتظامی نیز پشت میکروفون آمد و گفت: خدمت آقای شمخانی گفته‌ام که در انتهای مراسم معاون ایشان پذیرای شما (معترضان پدیده) باشند و مطالب شما را بشنوند. ما در ایام برگزاری نمایشگاه مطبوعات از حضور شما استقبال کردیم و گفتیم که رسانه‌ها رساننده پیام شما باشند. انتظار داریم که شما هم امروز مراسم صنفی ما را با آسیب مواجه نکنید.

به‌رغم سخنان حداد عادل و حسین انتظامی و درخواست آنها برای برقراری سکوت در سالن، همچنان شعارهای معترضان در کنار محل برگزاری مراسم اختتامیه ادامه داشت به همین دلیل برگزارکنندگان مجبور شدند صدای میکروفون غلامعلی حدادعادل را بلندتر کنند.

سهامدار2

امضا قرارداد کنسرسیوم بانکی پدیده
مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز عنوان کرد: امروز قرارداد ما با کنسرسیوم بانکی در دفترخانه امضا خواهد شد.

عبداله

خدا وکیلی دست چوپان دروغگو و پینوکیو را از پشت بسته اید بچه که بودم با دیدن کارتون پینوکیو فکر میکردم اگر دروغگو بگویم دماغم بزرگ میشه چون کارتون نمی گفت دروغگو دشمن خداست . مسئولین و مدیران ما الان دروغ میگویند و دماغشان هم بزرگ نمیشود فقط میز و املاکشان بزرگتر میشود . اگر هم دشمن خدا به خاطر دروغهایشان باشند ولی یکی از دوستان شفیق شیطان رانده شدی پیشگاه الهی هستند.
نیازی به نام و ایمیل نیست . نبین چه کسی میگوید بشنو چه میگوید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *