عضو کمیسیون قضایی مجلس: امیدواریم مجلس ورود جدی تری به مسئله پدیده شاندیز داشته باشد

عضو کمیسیون قضایی مجلس: امیدواریم مجلس ورود جدی تری به مسئله پدیده شاندیز داشته باشد

عضو کمیسیون قضایی مجلس در مورد حل مشکل سپرده گذاران کاسپین گفت: نزدیک به ۲۰۰ تن از نمایندگان در این خصوص طرح سئوال از رئیس جمهور را امضاء کرده اند اما هئیت رئیسه این طرح را در دستور کار قرار نداده است.

محمد علی پور مختار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو در خصوص آخرین وضعیت سپرده گذاران پدیده گفت: مجلس به صورت فعالانه با این موضوع برخورد کرده است؛ سوالی از وزیر کشور به عنوان فردی که از سوی دولت تعیین شده بود داشت و قرار بود که وزیر محترم به مجلس بیایند و در خصوص این مسئله پاسخگو باشند. ایشان در صحبت‌های خود علاوه بر ارائه توضیحاتی، قول هایی نیز برای رفع این مشکل دادند.

وی ادامه داد: مسلماً این مسئله پیچیده شده است. به لحاظ ساختاری دستگاه‌های مختلفی اعم از قوه قضائیه، وزارت جهاد، وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور در آن نقش دارند و همین امر موجب شده است که بعضاً ناهماهنگی‌های داشته باشیم؛ این قبیل مسائل موجب تاخیر در تعیین و تکلیف نهایی شده است.

پور مختار افزود: از سوی دیگر هیئت مدیره‌ای که انتخاب کرده اند، متاسفانه به دلیل ملاحظات و یا نبود انگیزه، تصمیم‌های قوی اتخاذ نمی‌کنند. علیرغم اینکه قرار بود از چند ماه پیش کار تکمیل پروژه آغاز شود و این قول آقای وزیر کشور بود؛ متاسفانه حسب اطلاع این اتفاق رخ نداده است. سهام داران هم به این کار راضی هستند، چرا که تکمیل پروژه ارزش افزوده بیشتری خواهد داشت و با فروش پروژه احتمال پرداخت پول سهام داران بسیار زیاد است.

او ادامه داد: ما توقع داریم این مشکل، همانند سایر موارد مشابه تعیین و تکلیف شود و مردم از اضظراب خارج شوند. این انتظار وجود دارد که تصمیم گیران در این موضوع که مشخضاً دولت و قوه قضائیه هستند سریعاً تصمیم لازم را اتخاذ کردند، البته امیدواریم مجلس نیز ورود جدی تری به این مسئله داشته باشد.

حسن

باسلام
آقای عزیز ما ساخت وساز نمی خاهیم پول مار وبدید بعد برای خودتان ومشهدیها اشتغال زایی کنید.پدیده رو همینجوری بفروشید صاحبش میاد میسازه .مردم رو گرفتارتر نکنید.عجب گیری افتادیم و….

مهدیار

کی مجلس ورود جدی به مسئله پدیده کرد که حالا نوبت جدی تر شده،
برو عزیز دلم بخواب،
شما کار جدی تون رو دم انتخابات آینده ان شاءالله انجام میدین،
خیلی زود از خواب بلند شدی
دو سال دیگه وقت داری!!!!

کوروش۹۴

پور مختار همونیه که با تبانی دادستانی مشهد,اونایی که میخواستن رو فراری دادند و از سایر شهرها اسیر گرفتند!!! دادستان اومد گفت پدیده فاسد است بعد گفت منظورم پدیده نبوده و پور مختارم گفت پدیده پروژه ملیست و یه فرصت دو ماهه ایجاد کردن که کسانی که میخواستند رو فراری بدن و بعد هم که مردم رفتن سراغ پور مختار,گفت به من مربوط نیست و برید پی کارتون!!! به همین راحتی دست کردن تو جیب مردم و با باتوم جواب معترض رو میدهند!!! این نوع دزدی از نوع دزدیهای خاندان قاجار هست که اینها پیرو همونها هستند و تلویحا اونارو تایید هم میکنند!!! شاه قاجار یک ایالت را میفروخت برای مدتی به یه دزد و بعد اون دزد مالیات میگرفت از مردم اون ایالت و جرم و جنایت و بی ناموسی هم میکرد و مردم هرچه شکایت میبردن به دربار بی حاصل میموند!!! سر آخر با این پولها,از پولی که به شاه پیشکش کرده بود قبلا,براش بیشتر میموند و میگفت خدا بده برکت و تظاهرات مذهبی هم زیاد داشتند قاجارها!!! تا زمانی که این سیکل ادامه داشت و هر سال بیشتر به شاه خراج میداد,سرجاش بود و ادامه داستان…………

حسن

سلام
آدم وقتی این رومیبینه آتش میگیره
خوپ یادمه همه رو تشویق به خرید سهام کردتا دوستاش م ق و. ا رم سهاماشونو باقیمت بالابه مردم بندازن که اکثر مردم هماز شهرهایی غیرمشهدبودند .نمیدونم نمازی که اینا میخونن خودشون قبول دارن.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *