وزیر اطلاعات خطاب به مالباختگان پدیده: من بارها در جلسات دولت پیگیر مطالبات شما بودم ولی امروز با این کارتان، خداحافظ!

وزیر اطلاعات خطاب به مالباختگان پدیده: من بارها در جلسات دولت پیگیر مطالبات شما بودم ولی امروز با این کارتان، خداحافظ!

وزیر اطلاعات در حالی نمایشگاه مطبوعات را ترک کرد که مالباختگان پدیده با شعارهای تندی او را مشایعت و خواستار پیگیری وضعیت خود بودند.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، بازدید امروز عصر وزیر اطلاعات از نمایشگاه مطبوعات با حاشیه‌هایی همراه بود.

براساس این گزارش دقایقی پیش در حالی که وزیر اطلاعات در بازدید از غرفه‌های رسانه‌ها و مطبوعات کشور در نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود، تعدادی از مالباختگان پدیده اعتراض خود را نسبت به اتفاقاتی که برای آنها افتاده به وی اعلام کردند و با سر دادن شعارهایی خواستار توجه ویژه وزیر اطلاعات و دولت به پیگیری پرونده پدیده شدند، که به دنبال این اتفاق حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات پس از چند لحظه گفت‌وگو با معترضین نمایشگاه مطبوعات را ترک کرد.

وزیر اطلاعات در گفت‌وگوی کوتاهی که با مالباختگان پدیده داشت، ضمن اعتراض به این حرکت آنها گفت: من بارها در جلسات دولت پیگیر مطالبات شما بودم ولی امروز با این کارتان، خداحافظ!

وزیر اطلاعات پس از این گفت‌وگوی کوتاه از راهروی شمالی سالن نمایشگاه خارج شد و نمایشگاه را ترک کرد.

معترضین درحالی وزیر اطلاعات را مشایعت کردند که شعار می‌دادند «اطلاعات به گوش باش مالباخته‌ایم نه اوباش» و خواستار پیگیری پرونده و جبران زیان‌های خود توسط دستگاه‌های مسئول شدند.

سید ... از تبریز

سلام دوستان عزیز .. ایشان اگه احساس مسولیت میکردند هیچ موقع به ۱۳۶ هزار خانواده بی احترامی نمیکردند و نمیگفتند .. خدا حافظ … معنی این حرف میشود گفت که ما که حمایت نداشتیم از این به بعد هم حتی زره ای رحم نخواهیم کرد …. بله مملکت رو اینجور ادمها به چالش میکشند ………..

سهامدار2

با اهالی رسانه مهربان‌تر باشیم

بیست‌و‌سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها فرصتی شد تا بار دیگر اهالی مال‌باختۀ «پدیده شاندیز» که مدت‌ها به وعده‌هایی دل‌خوش بوده و منتظر جبران مالِ باختۀ خویش هستند، به حمل پلاکارد و سردادن شعار بپردازند.

سهامدار2

فیلم/ پیگیری آخرین وضعیت مالباختگان پدیده در هیات رییسه مجلس
سخنگوی هیات رییسه مجلس پس از دیدار با جمعی از مالباختگان پدیده شاندیز در حاشیه نمایشگاه مطبوعات، از آخرین اقدامات هیات رییسه مجلس در این زمینه سخن گفت.
http://media.icana.ir/Video/2017/11/1711010002.mp4

سهامدار2

استیضاح وزیر کشور با ۱۴ محور کلید خورد
نماینده اصلاح طلب مردم بوشهر با تاکید بر عملکرد ضعیف وزارت کشور در بحث ساماندهی مشکل سهام‌گذاران پدیده شاندیز از تهیه طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی در ۱۴ محور خبر داد.

سهامدار2

انسداد سپرده های مردم در پدیده(شاندیز)
پدیده(شاندیز) چرا سپرده مردم را نمی دهد

چند سال پیش موسسه پدیده یا همان شاندیز در تمام استان ها نمایندگی داشت و ظاهراً معتبر بوده و اوراق مشارکت هم داشت و مردم هم به این اعتبار خیلی ها از آن اوراق مشارکت خریدند و منتظر سود دهی آن شدند مدتی گذشت اما متاسفانه خبری نشد و مانند بانک آرمان و غیره سپرده های مردم را تاکنون نداده اند، چیزی که شایع است این است که می گویند فرضاً در جزیره کیش که سرمایه گذاری زیادی کرده یا در فلان استان خراب کرده اند و بخاطر همین دولت جلوی حساب آنها را بسته و گویا دولت هم از این آب گل آلود ماهی های بزرگی گرفته و از آن پول استفاده می کند واگر پدیده خراب کرده به مردم چه ربطی دارد ؟که دولت جلوی پرداختی های مردم را می گیرد و هیچ حساب کار را نمی کند که ممکن است در بین همین سپرده گذاران افرادی باشند که به این وجه خود نیاز شدیدی داشته باشند و یا بیماری داشته باشند و بخواهند از آن برای معالجه بیمارشان استفاده کنند

سهامدار2

قانون دسترسی آزاد به اطلاعات می‌توانست مالباختگان را نجات دهد؛ در یک نشست تخصصی مطرح شد
شفقنا رسانه – نشست «رسانه‌ها و قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» امروز بعداز ظهر در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد. علی صالح آبادی، مدیر مسئول ستاره صبح یکی از سخنرانان این نشست بود که گزارش شفقنا رسانه از بخش‌های مهم صحبت‌های او و دیگر سخنرانان را در ادامه می‌خوانید:
🔸امسال در این نمایشگاه اتفاقی افتاد که هم کمدی و هم تراژدی است. قسمت کمدی آن این بود که یک مرتبه دیدیم در این نمایشگاه عده ای به دلیل نسنجیده بودن و بد عمل کردن مسئولان در سال های گذشته زمین خوردند و مال باخته شدند و چون فریادشان به جایی نرسیده است به نمایشگاه مطبوعات آمدند و شعار دادند.
🔸او با طرح این ادعا که نوک حمله شعار این ها روزنامه خراسان بود، بیان کرد: چون هر روز از پدیده شاندیز پول می گرفت و آگهی آن ها را چاپ می کردند و مردم به اعتبار این سهام پدیده شاندیز را می خریدند. بعد از آن روزنامه قدس و صدا و سیما برای شاندیز تبلیغ می کردند و مدام آگهی آن ها را زیرنویس می کردند و بعد معلوم شد این موسسه ورشکست شده است. این می تواند به موضوع امروز ارتباط داشته باشد.

سهامدار2

درددل مال باختگان پدیده شاندیز و موسسه کاسپین در تریبون آزاد خبرگزاری دانشـجو
۱۳۹۶/۰۸/۰۸ – ۱۶:۴۲
جمعی از مال باختگان پدیده شاندیز و موسسه کاسپین عصر امروز مقابل غرفه خبرگزاری دانشجو تجمع کرده و مشکلات خود را در تریبون آزاد مطرح کردند.

گزیده ای از اعتراضات آنان را در ادامه می خواهید:

ما از تمام رسانه ها استمداد می طلبیم که مشکل ما را منعکس کنند.
مسئولین متاسفانه نه می شنوند و نه می بینند.
از بین مسئولین ما یک عده هستند که علاقه دارند مردم را به خیابان بکشانند و اغتشاش ایجاد کنند. از رسانه ها خواهش می کنیم جلوی برخی مسئولین خائن که به دنبال برهم زدن نظم جامعه هستند را بگیرند.
وی در ادامه مدعی شد: تبیلغات تلویزیونی یک تئاتر است شرکت سه سال است که کاملا تعطیل شده است.
از آقای رحمانی فضلی وزیر می خواهیم اینقدر فرافکنی نکند، مایه شرمساری است که وزیر کشور به مردم تمام حقیقت را نگوید. من بعنوان یک شهروند عادی از مردم عذر می خواهم که برخی مطالب نادرست به مردم گفته شده است.

حرف حساب

باسلام جناب وزیر اگر جنابعالی ۶ ماه حقوقتان واریز نشود دچار مشکل میشوید یا نه بنده خدا مردم سرمایه زندگیشان را سرمایه گذاری کردن خیلیها دچار مشکل شدن خیلیها به رحمت خدا رفتن وعده ای زندگیشان به متارکه کشیده شد شما با که با مقداری سر وصدا قید حمایت ما را میزنید پس به ما حق بدهید مسئولین بیایند شفاف سازی کنند بگویند عیب کار کجاست چه کسانی مانع فروختن پدیده میشوند تا به سهامداران و غیره پرداخت شود حق بده اقا وزیر مردم هم از شما ی مسئول توقع دارند شما یک ارگان معرفی کنید تا مردم برای احقاق حق به انجا مراجعه کنند ولی زمانی سهامدار نمیداند به کجا مراجعه کند مجبور است اعتراض خود را هر جا فرصت باشد نشان دهند بعد ۳ سال هیچ حمایتی نمیشود عده ا ی هم انگار نه انگار زدن خود را به کوچه علی چپ نظر شخصی ۱ سهامدار به کسی بر نخورد

مهدیار

سلام وزیر،
شما کی آمدی که ما متوجه نشدیم،
همون بهتر که رفتی،
به سلامت.
ما را به خیر تو امید نیست، شر مرسان.

امیر

سلام. من نمیدونم چی میخواهند از دست پدیده. ۲ تا راهحل بیشتر نداره.
۱٫ بفروشید به قیمت کارشناسی پولمان را بدهید
۲٫ به همون قیمت ۱۲ هزار تومان سهمها را به سهامدار عمده بفروشید و ادامه کار بدهید.
تمام
مابقی کارها فوق العاده مسخره است


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *