استاندار خراسان رضوی: امیدواریم پس از آغاز ساخت و ساز پدیده، خرید سهام‌های خرد توسط سهامداران عمده انجام شود

استاندار خراسان رضوی: امیدواریم پس از آغاز ساخت و ساز پدیده، خرید سهام‌های خرد توسط سهامداران عمده انجام شود

به گزارش ایرنا، علیرضا رشیدیان دوشنبه شب در برنامه تلویزیونی ‘اشاره’ که از شبکه سیمای خراسان رضوی پخش شد، گفت: با تشکیل یک کنسرسیوم، ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای شروع مجدد ساخت و ساز در شرکت پدیده شاندیز در نظر گرفته شد و پیش قسط اول این تسهیلات نیز پرداخت گردید و با این اقدام پیمانکاران مبلغ اولیه خود را دریافت کردند که کار عملیاتی خود را از فردا آغاز می کنند.

وی گفت: با شروع ساخت و ساز در شرکت پدیده، تحولی در قیمت سهام آن بوجود می آید که امیدواریم بعد از این مرحله، خرید سهام های خرد توسط سهامداران عمده انجام شود زیرا معتقدیم شرکت پدیده با ۱۳۰ هزار سهامدار قابل ساماندهی نیست و باید سهام های خرد توسط سهامداران عمده خریداری و تجمیع شود.

وی اظهار امیدواری کرد، سال آینده مجمع عمومی شرکت پدیده شکل بگیرد و بتواند هیات مدیره جدید خود را انتخاب کند و براساس قانون تجارت بتواند فعالت خود را ادامه دهد.

سید ... از تبریز

سلام ….. اقای استاندار مشهد ۳ سال به ۱۳۶ هزار خانواده دروغ میگویید …. پول مردم رئ بدهید …. محمع … کل پروژه …. هیات مدیره حدید و ……….. همه مال شما و انکسی که سه ساله دستورداده که در مشهد نباید … اینگونه مراکز باشد ……. بین خودتان تقسیم کنید ….. این پروژه در تبریز بود تا الان یا افتتاح شده بود و یا مسولین مثل شما رو مردم می دانستند چکارش بکنند ////////////// من قبول دارم که سهامداران و تعهد نامه داران نیز بی عرضه هستیم … ولی بدانید روزی باید جوابگو این همه بدبختی مردم باشید … خانواده های از هم پاشیده …. گریه زن و بچه های بی سر پناه و زندانی شدن پدران و …………….. وهای دیگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ///////// پس منتظر باشید و اگر ضربه ای میبینید بدانید از کجاســـــــت….. سید رضی رزمنده ۸ سال دفاع مقدس از لشکر ۳۱ عاشورای سپاه تبریز ////////و بدانید سنک خدا صدا نداره

کوروش94

دوستان مالباخته و معسر,تعهدنامه داران به دیوان عدالت اداری شکایت کردن و برای رای رفته شورای نگهبان ,منظور داستان اینجوری نمیمونه,عزمتونو جزم کنید,پدیده روزهای ناآرامی در پیش خواهد داشت,فیلم ستاد به زودی رنگ میبازه و طرفداراش هم جمع میشن,تعهدنامه دارا یک رای بشین,هیچکی زیر بار سهام دوزاری نمیره.

ساروی

با سلام
این اولین باره که دارم پیام میذارم. من آذر ۹۳ سهام به قیمت ۱۲۰۵۰ تومن گرفتم از دفتر ساری که ۲۰ روز بعد کل پدیده پیچید بهم. اکثر شهرستانی ها جزو سهامدارای همین محدوده اند. الان ۳ ساله هر روز کارم شده چک کردن سایت خوبتون. دمتون گرم.
فقط از ساری بیش از ۱۰ میلیارد تومن خرید شده. اکثرا هم اواخر. الانم که مثلا کاغذ پاره تعهد داریم. دوستان واقعا باید چیکار کنیم؟ از کی پیش کی شکایت کنیم.؟ اصلا سرنوشت پهلوان چی شد؟ بازداشت یه مهلت قانونی محدود داره. محاکمه چی؟ ظاهرا همه حالا حالاها سرکاریم. ارزش پولمون شده صفر.
واقعا باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوروش94

جناب ساروی درست میفرمایید,اکثر مالباختگان واقعی از شهرهایی غیر شاندیز و مشهدند و برای اینکه این چنین دور ازهم و پرت افتادند ستاد بی تدبیر تصمیماتش رو محلی گرفته,الان در تهران بابت لغو تعهدات به دیوان عدالت شکایت شده و مالباختگان سایر شهرها درگیر با ستاد و ایادی آن هستند,هموطن گرامی به دفتر پدیده زنگ بزنید و بگید از ساری هستید و سهام گران خریدید و الان به یک دهم هم نمیخرند,البته نمیدانم چقدر در جریان امورید اما الان ۱۲۰۰۰ رو ۹۰۰میخرن,زنگ بزنید با همشهریانتون و بگید این چه ظلمیست بگید با مسوول امور سهام کار دارم,پیگیر باشید.و به گروه شاکیان تلگرام بپیوندید.

ساروی

سلام کوروش عزیز
همیشه نظراتتون رو دنبال میکنم. کاملا در جریان مصیبت وارده به خودمون هستم. فکر میکنید اگه تماس بگیریم پی میگن. جز احرفهای دیکته شده بهشون و حرفهای کلیشه ای؟؟؟؟!!!! یه بار برای کد سهامداری سایت تماس گرفتم، جوری حرف میزدن که انگار ما بدهکاریم اونا طلبکار.
اینجا هم سهامدارا پراکندن. با یکی از مسولین دفتر که بعضی وقتها در تماسم، کارمنداشون همه طلبکار و مقروض وامند. حتی کارکنای سابق هم دستشون به هیچ جا بند نیست. حتی حکم تامین اموال هم داشتن واسه حقوق عقب افتادشون نتونستن کاری کنن. ما که خریدار سهام بودیم جای خود.
با آرزوی توفیق برای شما و مسول این سایت و حل مشکل سهامدارا.

کوروش۹۴

با مالباختگان در شهرتون در ارتباط باشید ,چون اوضاع اینجور نمیمونه و ممکنه در آینده نه چندان دور همه مالباختگان در شاندیز جمع شوند,جدیدا با انتظاری ملاقاتی داشتم که گزارشش رو تو گروههای تلگرامی گزاشتم,شری به پا شد!!! فقط به این علت که استنباط اینجانب از جلسه با آقای انتظاری متفاوت بود ایشون گفتند تو حسن نیت نداشتی و گزارش کذب دادی!!! دنبال یار جمع کردن و سکوت طلبکاران هستند اما راه به جایی نمیبرند,تصمیمات اشتباهی گرفتند که به زودی خانه پوشالی که برای دلالان ساختند روویران میکنه!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *