پاسخ غیرشفاف مدیرعامل پدیده درباره میزان هزینه‌های جاری؛ تأمین‌هزینه‌ها با‌ فروش‌ و‌ اجاره مستغلات

پاسخ غیرشفاف مدیرعامل پدیده درباره میزان هزینه‌های جاری؛ تأمین‌هزینه‌ها با‌ فروش‌ و‌ اجاره مستغلات

«میزان هزینه‌های جاری شرکت‌های پدیده چقدر است و از چه محلی تأمین می‌شود؟» این سؤال از سوی خبرنگار شهرآرا در نشست خبری مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با اصحاب رسانه مطرح شد اما پاسخ غیرشفاف ابوالفضل انتظاری واکنش دیگر خبرنگاران را هم به دنبال داشت.

به گزارش شهرآرا، مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز ضمن خودداری از اعلام هزینه‌های جاری این هلدینگ گفت: هیچ شرکتی هزینه‌های جاری خود را اعلام نمی‌کند و من هم نمی‌توانم رقمی را اعلام کنم.

وی ادامه داد: پروژه پدیده برای انجام کارها نیازمند نیروی انسانی است. به طور معمول هزینه‌های جاری پدیده از محل منابع پیش‌بینی شده شامل فروش مستغلات و اجاره املاک تأمین می‌شود. انتظاری در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار شهرآرا درباره میزان پیشرفت فیزیکی پروژه پدیده تا زمان مدیریت پهلوان و پس از واگذاری مدیریت این مجموعه به ستاد تدبیر اظهار کرد: پروژه پدیده دو مرحله پیش و پس از بروز بحران را پشت سر گذاشته است. بسیاری از ساخت و سازهایی که در پروژه انجام گرفته مربوط به دوره اول مدیریتی بوده است.

پیشنهادها برای سرمایه گذاری در پدیده

وی درباره روند جذب سرمایه‌گذار برای ادامه پروژه پدیده گفت: پیشنهادهایی برای سرمایه گذاری در پروژه ارائه شده است اما باید ببینیم که این پیشنهادها چه میزان با شرایط موجود تناسب دارد. در برخی از پروژه‌ها، پیمانکاران پیشنهاد داده‌اند که کار پیش برود و از محل ارزش افزوده، مطالبات آن‌ها تهاتر شود.
انتظاری بیان کرد: جلسات متعددی با سرمایه‌گذاران برگزار شده اما هنوز قطعی نشده است. به‌تازگی با کانون بانک‌ها مذاکراتی داشتیم و قرار است از نزدیک روند اجرای پروژه را مشاهده کنند تا پس از آن تصمیم نهایی گرفته شود.

سهامدار2

هایپر مارکت فامیلی در مشهد به قصاب گوشت، ماهی و مرغ ماهر و نیمه ماهر نیازمند است.
شرایط: با سن ۲۵ الی ۳۷ سال ، آقا، با حداقل ۲ سال سابقه کار
محل کار هایپر مارمت فامیلی (مجموعه پدیده)
ساعت تماس: ۸ الی ۱۵


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *