اطلاعیه پدیده شاندیز در خصوص دریافت برگه ورود به مجمع عمومی فوق العاده

اطلاعیه پدیده شاندیز در خصوص دریافت برگه ورود به مجمع عمومی فوق العاده

نظر به اینکه به دلیل دوری مسافت و شرایط آب و هوایی برخی از سهامداران علاقه مند به حضور در مجمع فوق العاده ابنیه موفق به مراجعه و دریافت کارت ورود به جلسه در تاریخ مقرر نشده‌اند، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند شرایط صدور کارت ورود به جلسه در همان روز برگزاری مجمع فراهم شده است.

سهامدار2

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961208000357
دومین سؤال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی با ۷۶ امضا در مجلس کلید خورد+متن
در همین زمینه، حجت‌الاسلام مجتبی ذالنوری در گفت‌وگو با فارس، گفت: این خبر که بنده از سوال خود از رئیس جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری انصراف یا عقب نشینی کرده‌ام، کذب محض بوده و ساخت و پخش چنین شایعات و اکاذیبی کار افراد کذاب است.

وی ادامه داد: سوالی که با تلاش آقای وقف چی و بسیاری از دوستان تهیه و امضاء شد (که بنده هم جزء همان‌ها بوده و تا آخر هم خواهم بود)، با لابی آقایان دولتی به کمتر از پنجاه امضاء رسید -نصاب ۷۳ امضاء است- مجددا تلاش کردیم، امضاها را افزایش دادیم و آن را به ۷۶ امضاء افزایش دادیم و در سیر قانونی رسیدگی قرار گرفت.

خلاصه سوال:
چرا دولت و بانک مرکزی در اجرای مسئولیت وظایف نظارتی خود، در صدور مجوز و نظارت بر فعالیت موسسات مالی و اعتباری مسبب و موجب ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای هزاران نفر از سپرده‌گذاران و سهامداران این موسسات گردیده‌اند؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *