نماینده شاهین شهر: رئیس جمهور به جای پرداختن به مطالب حاشیه‌ای به سوالاتی که مردم از ما می‌پرسند پاسخ دهد / پدیده شاندیز هنوز تعیین تکلیف نشده است

نماینده شاهین شهر: رئیس جمهور به جای پرداختن به مطالب حاشیه‌ای به سوالاتی که مردم از ما می‌پرسند پاسخ دهد / پدیده شاندیز هنوز تعیین تکلیف نشده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر در مجلس، امروز (یکشنبه ۲۰ اسفند) در نطق میان‌دستور در صحن علنی قوه مقننه با اشاره به مشکلات موسسات مالی و اعتباری، گفت: در حالی به ایام پایانی سال ۹۶ نزدیک می‌شویم که بسیاری از قول‌های رئیس جمهور و رئیس بانک مرکزی درباره سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری و همچنین پدیده شاندیز هنوز تعیین تکلیف نشده است.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: از رئیس جمهور انتظار است که به جای پرداختن به مطالب حاشیه‌ای با هدف انحراف افکار عمومی از مطالبات اساسی مردم صورت می‌گیرد به سوالاتی که مردم از ما می‌پرسند پاسخ دهد که چرا قیمت برنج از ۴ هزار به ۸ هزار و قیمت گوشت از ۲۳ هزار تومان به ۴۵ هزار تومان افزایش یافته است؟

سهامدار2

تغییر را در جامعه باید پیش‌بینی‌کرد
سبک زندگی و سلیقه مردم تغییرات اساسی کرده است
ایران > سیاست داخلی – محسن تولایی-خبر‌نگار:
عبدالرضا رحمانی فضلی را باید وزیر همسویی در همگرایی و اعتدال همه گروه‌های سیاسی و در کسوت مقام وزارت کشور دانست.
http://www.hamshahrionline.ir/details/400635/Iran/politics
اینکه شروع مسئله از مشهد بود قابل‌قبول است. اختلاف‌نظرهای متعددی نیز وجود داشت که جمعیت معترض این شهر را چه گروه یا کسانی به خیابان‌ها آورده‌اند. ولی واقعا هیچ مستندی دال بر اینکه این امر سازماندهی شده از طرف فردی، شخصی، جناحی یا گروهی باشد، بنده به‌عنوان وزیر کشور تا الان ندارم. اما اینکه سایت‌های منتسب به بخشی از تفکرات، جناح‌ها و گروه‌ها این فراخوان‌ها را توزیع و بازتولید کردند وجود دارد و این هم در همه موارد است.

حداقل ظرف مدت ۴سال گذشته موضوعات اصلی ما در مشهد بوده است؛ ازجمله درارتباط با مشکلات پیش‌آمده برای مؤسسه میزان و پدیده شاندیز. تجمعات بسیار زیادی در مشهد داشتیم. شاید بیش از ۲۰۰مورد تجمع در ۴سال گذشته داشتیم. ریشه همه مشکلات پیش آمده درارتباط با مؤسسات مالی نیز به نوعی به خراسان برمی‌گشت که دلیلش را هم نمی‌دانم چیست و در آنجا مشکلات ایجاد می‌شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *