انتظاری: شهر افسانه ای کیش پویا و در حال توسعه است

انتظاری: شهر افسانه ای کیش پویا و در حال توسعه است

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در جلسه هم اندیشی با گروهی از سهامداران فعال در حوزه مجازی اعلام کرد: شهر افسانه ای پدیده کیش فعال و در حال توسعه است.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری در این جلسه اعلام کرد: شهر افسانه ای پدیده کیش با همکاری و مساعدت های مدیر عامل منطقه آزاد کیش پویایی خود را کسب کرده و با اخذ مجوزهای لازم توسعه روز افزون را به همراه خواهد داشت.

وی گفت: در حال حاضر ۵۴ هکتار زمین در اختیار شهر افسانه ای پدیده کیش است و اجازه بارگذاری در یک میلیون و ۲۰۰هزار مترمربع از آن فراهم شده است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز افزود: برج های پنج قلو، هایپرمارکت نه هزارمتری با سازه سبک، دو رستوران فعال قلعه در پنج هزار متر مربع و فانوس در ارتفاع ۴۷متری و رستوران غروب کیش از جمله بخش های مطرح در شهر افسانه ای پدیده کیش می باشد.

دکتر انتظاری از تعیین کنسرسیوم مشترک پیمانکاری و همچنین اعلام آمادگی تعدادی از سرمایه گذاران کشورهای عمان، امارات متحده عربی و قطر برای اجرای پروژه ها در پدیده کیش خبر داد و اظهار داشت: کنسرسیوم پیمانکاری تشکیل و ۱۷۰هزار متر مربع از پروژه ها در قالب تهاتر در حال عقد قرارداد است.

وی گفت: در این راستا کارگاه های عمرانی تشکیل شده و به زودی و در یکی از مناسبت های تقویم آغاز پروژه های عمرانی پدیده کیش رسما اعلام می شود.

به گفته دکتر انتظاری در ایام عید نوروز ۱۷هزار نفر شب خواب در محل کمپ موقت گردشگران نوروزی پدیده کیش اسکان یافتند و بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته از سوی منطقه آزاد کیش، گردشگران حاضر در شهر افسانه ای پدیده از ارائه خدمات در کمپ گردشگران رضایت داشته اند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد کمپ برای ما درامدزایی و افزایش پاخور مجموعه را به همراه داشت تصریح کرد: این کمپ ها هم اکنون برای بهره برداری و استفاده کارگرانی که برای اجرای پروژه های عمرانی به شهر پدیده جذب می شوند مجهز وآماده است.

گروه شرکت های پدیده و خودکفایی در تامین هزینه ها

مدیر عامل گروه هلدینگ شرکت های پدیده شاندیز اعلام کرد: شرکت های تابعه در شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز از امسال و بر اساس درامدهای ایجاد شده برای تامین هزینه های جاری به خودکفایی می رسند.

دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: برای ساماندهی و کاهش هزینه های جاری شرکت مادر پدیده شاندیز، از سال گذشته چابک سازی و اصلاح مدیریت منابع انسانی را در دستور کار قرار داد و از ابتدای امسال نیز شرکت های تابعه برای تامین هزینه های جاری از محل درآمدهای خود اقدامات لازم را اجرایی می کنند.

۴٣درصد پیشرفت فیزیکی در آپارتمان های میان مرتبه

وی افزود: آپارتمان های میان مرتبه در قالب بلوک های ۴ تا ۱۶طبقه طراحی و اجرایی شده الی به دلیل محل قرارگیری در مجاورت هتل ۳۲ طبقه المان پدیده به آپارتمان های میان مرتبه شناخته می شود.

این پروژه تا کنون ۴٣درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که هفت و نیم درصد آن مربوط به سه ماه اخیر است که پس از خواب سه ساله دوباره عملیات عمرانی پروژه آغاز شده است.

دکتر انتظاری تصریح کرد: چهار پیمانکار طراز یک کشوری فراتر از جدول زمانبندی ارائه شده کارهای خود را پیش می برند و با هماهنگی های صورت گرفته زمان بهره برداری از پروژه با تسریع به جای دوسال در عرض ١٨ماه ساخته و آماده بهره برداری می گردد.

ایجاد فعالیت های لیزینگی در پدیده شاندیز

دکتر انتظاری اعلام کرد: گروه تجاری گلرنگ که در حال حاضر با برند فامیلی به عنوان بهره بردار هایپرمارکت پدیده در شهر رویایی پدیده شاندیز حضور یافته در نظر دارد با خط اعتباری ٣٠٠میلیارد تومانی، فعالیت های لیزینگی خود را آغاز کند.

این گروه تجاری فعالیت های لیزینگی خود را در حوزه های مختلف به ویژه بحث سرمایه گذاری خودرویی آغاز می کند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *