حمایت مدیریت منطقه آزاد از پروژه شهر افسانه ای پدیده کیش

حمایت مدیریت منطقه آزاد از پروژه شهر افسانه ای پدیده کیش

مدیر عامل منطقه آزاد کیش با قدردانی از فعالیت ها و برنامه ریزی خوب مدیران شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش برای همکاری و حمایت از پروژه شهر افسانه ای پدیده قول مساعد داد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر انصاری لاری ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش برای همراهی و همکاری با سازمان منطقه آزاد در ساماندهی و پذیرایی از گردشگران نوروزی، گفت: با توجه به اسکان بخش اعظمی از گردشگران جزیره در کمپ موقت اسکان شهر افسانه ای پدیده کیش و ارائه سرویس های رفاهی متنوع، این شرکت کمک قابل توجهی به میزان رضایت مندی مسافران نوروزی در جزیره داشته است.

وی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش اعلام آمادگی میکند و از شرکت پدیده کیش هرگونه حمایتی را خواهد کرد تا ادامه ی این اقدام موثر در جزیره را از سوی شرکت بین المللی پدیده کیش شاهد باشیم.

دکتر انصاری همچنین قول مساعد داد تا در جهت صدور مجوز مورد نیاز برای فعالیت اقتصادی و عمرانی شرکت کیش همراهی و مساعدت لازم را همچون گذشته داشته باشند.

وی اعلام کرد: تمامی بدهی های شرکت پدیده کیش به سازمان منطقه آزاد در قالب ضوابط و در قالب اقساط طولانی مدت تسویه می شود و این شرکت به عنوان یک مگا پروژه در ماندگاری گردشگر در کیش نقش به سزایی دارد.

دکتر انصاری لاری در پایان با ابراز امیدواری از نگرش و رویکرد مدیریت جدید شرکت پدیده خاطر نشان ساخت: در آینده نزدیک عملیات عمرانی بلوک های A و B تجاری شرکت کیش استارت خواهد خورد.

سهامدار2

خبر زیر را که برای اردیبهشت ۹۵ است بخوانید تا داغ دلتان تازه شود

آیا «پهلوان» خداحافظی کرده و دعوا فیصله خواهد یافت؟
سهامداران پدیده شاندیز در مرز بهشت و جهنم!
نه سهام های پدیده، نه چگونگی عرضه آن، نه روند ساخت و ساز در پروژه های این شرکت، نه محل زمین های خریداری شده و کاربری شان و نه هیچ چیز دیگر شرکت سهامی پدیده شاندیز مشکل ندارد و تنها اشکال، دعوای پیش آمده میان مدیران این شرکت و برخی مسئولان است!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
http://www.entekhab.ir/fa/news/264095/%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%B2-%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-%D9%88-%D8%AC%D9%87%D9%86%D9%85


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *