بازدید مدیرعامل پدیده شاندیز ازسالن سهام

بازدید مدیرعامل پدیده شاندیز ازسالن سهام

دکتر ابوالفضل انتظاری امروز به طور سرزده از سالن سهام پدیده بازدید و با بعضی از فروشندگان و خریداران سهام گفتگوی کوتاهی انجام داد و پس از مذاکره کوتاه با مدیران سهام در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده گفت: حمایت جدًی را از قیمت معاملاتی سهام در دستور کار داریم و برنامه‌ریزی‌هایی در حال انجام و تدارک است.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود: با کسانی که با دروغ افکنی و شایعه سازی آرامش روانی سهامداران را بهم میریزند و در بازار سهام ایجاد اخلال و اغتشاش می‌نمایند، برخورد قانونی خواهد شد.

وی در خصوص چگونگی برخورد با اخلالگران در بازار سهام پدیده گفت: در کنار کار های ایجابی و حمایتی از سهام ، مدیریت حقوقی شرکت در حال مستندسازی و تنظیم دادخواست شکایت کیفری از این دسته از افراد می‌باشد که طی هفته آینده انجام خواهد شد.

انتظاری در خصوص راهبری مجموعه شرکتهای پدیده گفت: در راستای پویا سازی و همچنین انضباط مالی و ارتقای بهره وری سازمانی تغییرات مدیریتی جدیدی لازم است که بر اساس ارزیابی‌ها و بررسی های معمول شده انجام خواهد شد.

قابل ذکر است که دیروز نیز مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده، جلسه هیئت مدیره موسسه پشتیبانی سهام را در سالن عرضه و خرید و فروش سهام برگزار نمود.

حرف حساب

باسلام برو اقا دست از سر سهام دار بردار حقوقتو بگیرو کیف کن شدی مهره سوخته چند ماه دیگه میری یکی دیگه میاد خواهشن وعده بی جا نده بزار سهامدار به درد خودش بسوزه با حرف هیچی درست نمیشه نمیخوان درست بشه نه میفروشن تکلیفو روشن کنن نه میزارن کسی کاری انجام بده یه مبلغی گه گدار وام میدن ۴تا کارگر اونجا بچرخه میگن دارن کار میکنن


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *