شرایط اخذ سند ثبتی برای مالکان واحدهای تجاری فراهم شده است

شرایط اخذ سند ثبتی برای مالکان واحدهای تجاری فراهم شده است

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در جلسه با جمعی از مالکان واحدهای تجاری پدیده شاندیز اعلام کرد: باتوجه به اخذ پایان کار برای مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز، هیچ گونه محدودیت و ممنوعیت قانونی برای ثبت اسناد سرقفلی مالکان واحدهای تجاری وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری افزود : مالکان واحدهای تجاری پدیده شاندیز که با شرکت تسویه حساب کرده اند، می توانند برای اخذ سند ثبتی سرقفلی واحد خود اقدام کنند.

وی افزود: این مالکان می توانند شخصا اقدام و یا به صورت انتخاب یک کارگزار مشترک با شرکت پدیده شاندیز اقدامات لازم جهت ثبت رسمی و اخذسند سر قفلی را انجام دهند.

تشریح وضعیت کنونی پروژه های پدیده کیش و پدیده شاندیز، اعلام پیشرفت فیزیکی ۴۴درصدی عملیات عمرانی لورایزها و افزایش مشارکت بهره برداران و مالکان واحدهای تجاری در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده و خیابان سنگ فرش شهر رؤیایی پدیده شاندیز از دیگر موضوعات مورد گزارش مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز به صاحبان و مالکان واحدهای تجاری بود.

رییس هیات مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیز نیز در ابتدای این جلسه با تقدیر از صبوری و بردباری سهامداران و مالکان واحدهای مسکونی و تجاری پدیده گفت: امروز با هم افزایی و همکاری همه جانبه مدیران شرکت و مسئولان دستگاه های مختلف دولتی و همراهی خوب سهامداران و مالکان پروژه، پدیده در حال توسعه است.

زارع صفت از پیشرفت در عملیات عمرانی پروژه های در دست اقدام و افزایش بهره برداری از واحدهای تجاری مرکز خرید و سنگ فرش پدیده شاندیز ابراز خرسندی کرد و افزود: امید است با بازگشت امید و پدیده دوستی به جامعه، رشد فزاینده این مجموعه گردشگری و به طبع آن افزایش ماندگاری گردشگر و توسعه و رونق اقتصادی بیش از پیش منطقه و استان را شاهد باشیم.

در پایان این جلسه، مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز به پرسش های مالکان واحدهای تجاری پاسخ داد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *