مدیرعامل پدیده: در حال رایزنی با مدیران صدا و سیما برای آغاز تبلیغات تلویزیونی هستیم

مدیرعامل پدیده: در حال رایزنی با مدیران صدا و سیما برای آغاز تبلیغات تلویزیونی هستیم

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: بر اساس سیاست های مدیریتی در گروه شرکت های پدیده، اطلاع رسانی را جایگزین تبلیغات کردیم اما برای خالی نبودن و حفظ جایگاه تبلیغاتی شرکت در آینده ی نزدیک تبلیغات تلویزیونی را آغاز می کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری در جمع تعدادی از سهامداران و فعالان فضای مجازی گفت: با توجه به اینکه اطلاع رسانی کمترین هزینه را برای شرکت به همراه دارد در سیاست های کلی ابتدا این مقوله را در دستور کار قرار دادیم و معتقدیم هر یک از گردشگران و سهامداران ما یک رسانه پویا و زنده هستند.

وی افزود: افزایش پاخور در شهررویایی پدیده شاندیز، شهر افسانه ای پدیده کیش و گروه رستوران های بین المللی پدیده و ایجاد انکرها و جذابیت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و گردشگری و توریسم به همراه ارائه خدماتی باکیفیت این بخش را بیش از پیش تقویت کرده و استفاده از ظرفیت های رسانه های فعال کشورمان و همچنین رسانه های محلی موثر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با تقدیر از فعالیت های روابط عمومی گروه شرکت های پدیده و قدردانی از مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های محلی و ملی که در این ایام همواره به عنوان پشتیبان پدیده بوده و در عرصه تقویت اطلاع رسانی به موقع روابط عمومی این شرکت را یاری رسانده اند گفت: جای تبلیغات تلویزیونی خالی است اما تحمیل هزینه های هنگفت تبلیغات تلویزیونی به شرکت جایگاهی نداشت و اعتقادمان بر آن بود که می توانیم درگاه های جدیدی را برای تبلیغات شرکت داشته باشیم.

دکتر انتظاری تصریح کرد: اما این بدان معنا نیست که تبلیغات تلویزیونی را کاملا حذف کرده باشیم، در حال رایزنی با مدیران صدا و سیما هستیم تا تبلیغات تلویزیونی را در شبکه های خاص و برنامه های پرمخاطب آغاز کنیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *