برگزاری جشنواره ویژه تابستانی بازرگانی و گردشگری در پدیده شاندیز

برگزاری جشنواره ویژه تابستانی بازرگانی و گردشگری در پدیده شاندیز

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز امروز اولین جلسه کارگروه برگزاری جشنواره ویژه تابستانی بازرگانی و گردشگری پدیده شاندیز برگزار شد.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این جلسه ضمن تشریح هدف از جشنواره ویژه تابستانی بر اهمیت و ضرورت مشارکت همه حوزه های بهره برداری و مجموعه‌های مرتبط پدیده تاکید نمود.

وی افزود : ظرفیت ها و فرصت های بزرگی در شهر رویایی پدیده شاندیز در اختیار است و بایستی از این ظرفیت‌ها حداکثر استفاده لازم برای افزایش پاخور، گردش اقتصادی و جذب گردشگر صورت گیرد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز با اشاره به اینکه مجتمع های تجاری زیادی در مشهد و حوزه طرقبه و شاندیز فعال شده است، گفت: بایستی کار ما متفاوت با آنها و دارای جاذبه‌های ویژه‌ای باشد.

هر یک از اعضای حاضر در جلسه نیز نقطه نظرات خود را در جهت برگزاری جشنواره مذکور مطرح و نهایتاً مقرر شد مطالعات بیشتر انجام و در جلسه بعدی جمع بندی های هر یک از مجموعه ها ارائه گردد.

در این کارگروه رئیس هیئت رئیس هیئت امنای شاپینگ، رئیس هیئت امنای رستوران های خیابان سنگ فرش پدیده شاندیز، مدیر مجموعه پیست یخی، مدیر هایپر مارکت و همچنین مدیران فرهنگی و گردشگری، بهره برداری و و روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده عضویت دارند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *