جلسه هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده شاندیز برگزار شد

جلسه هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده شاندیز برگزار شد

در این جلسه مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان و مدیران فنی و عمرانی گزارشی را از مجموعه فعالیت‌های عمرانی ارائه نمودند. بر اساس این گزارش روند اجرای پیمان ها به نحو مطلوبی در حال انجام است و پیشرفت فیزیکی عملیات عمرانی متناسب با برنامه جلو میرود.

مدیر بهره برداری گروه شرکتهای پدیده شاندیز نیز گزارشی از مجموعه فعالیت های بهره برداری و هایپرمارکت ارائه کرد که بر اساس آن گردش های اقتصادی در حوزه هایپرمارکت شکل طبیعی پیدا کرده است و برنامه‌های توسعه نیز در دست انجام می باشد.

مدیر مجامع و حسابرسی داخلی گروه شرکتهای پدیده شاندیز نیز گزارشی از آخرین فعالیت های مربوط به تهیه صورت های مالی و ارجاع آن به حسابرس های رسمی عضو جامعه حسابرسان رسمی کشور منتخب مجمع ارائه نمود. بر اساس این گزارش غالب شرکت ها حسابرسی رسمی شان حداکثر تا پایان تیرماه به پایان میرسد و زمینه برای برگزاری مجامع عمومی آماده می‌گردد.

مدیران روابط عمومی و فرهنگی و هنری نیز گزارشی را از برگزاری برنامه های فرهنگی، گردشگری و پاخور رو به توسعه مردمی در مجموعه پدیده شاندیز ارائه نمودند و برنامه‌های آتی خود را نیز اعلام کردند.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز در پایان بر اهمیت تحقق اهداف برنامه و بودجه و رعایت ضوابط و مقررات و تسریع در روند امور و تشکیل به موقع مجامع شرکتها تاکید نمود.

سهامدار2

پدیده پشت چراغ قرمز بورس؛ دستور رئیس جمهور به بانک‌ها برای پشتیبانی از سهام پدیده
http://shahraraonline.ir/news/83644
عباسی، از این شرکت در گفت وگو با شهرآرا می‌گوید: پولم را در جایی سرمایه‌گذاری کرده‌ام که کسی تمایل به خرید سهام آن ندارد. مدتی از آغاز مشکلات پدیده گذشت، اتفاقات مثبتی افتاد اما….


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *