مدیری تخصصی، تهرانی و بورسی در راه مدیرعاملی مؤسسه پشتیبانی سهام پدیده شاندیز

مدیری تخصصی، تهرانی و بورسی در راه مدیرعاملی مؤسسه پشتیبانی سهام پدیده شاندیز

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز ، هیئت مدیره پشتیبانی سهام پدیده امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر جلساتی را برگزار نمودند.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز که رئیس هیئت مدیره مؤسسه پشتیبانی سهام را نیز بر عهده دارد، در پایان جلسه بعد از ظهری هیئت مدیره مذکور و در مصاحبه با خبرنگار ما گفت:

در راستای پایداری سیاست‌گذاری‌ها، اداره تخصصی مجموعه، ارتباط مستمر و منظم با سازمان بورس و بهره گیری از بازار سرمایه در جهت پشتیبانی از قیمت معاملاتی سهام؛ به زودی مدیری بورسی، تهرانی و تخصصی منصوب خواهد شد.

دکتر ابوالفضل انتظاری با اشاره به اولویتی که تقویت بازار سهام پدیده دارد، گفت: پیشنهاد یک شورای عالی سیاستگذاری سهام در گروه شرکتهای پدیده شاندیز نیز مطرح شده است و اشخاص برجسته کشوری و منطقه ای در این شورا عضویت خواهند داشت.

او افزود: گروهی از کارشناسان خبره و عالی بورسی و سهامداری مهمان این هفته گروه شرکت های پدیده شاندیز هستند و شرکتهای حقوقی و مشاوره تخصصی بورسی که از مدیران سابق سازمان بورس هستند، مسئولیت پیگیری های حقوقی و اداری ورود دو شرکت توسعه و ابنیه را به بورس بر عهده گرفته‌اند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *