نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده شاندیز برگزار شد

نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده شاندیز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این نشست مدیرعامل و مدیران فنی و اجرایی شرکت ابنیه و ساختمان گزارشی را از آخرین پیشرفت های فیزیکی و فعالیت های عمرانی ارائه نمودند.

بر اساس گزارش مدیرعامل شرکت ابنیه در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ نفر کارگر، مهندس و ابواب جمعی پیمانکاران عمرانی در مجموعه پدیده شاندیز مشغول به کار هستند.

همچنین بر اساس گزارش مدیران فنی و اجرایی ، شرایط توسعه فعالیتهای عمرانی پیمانکاران در مجموعه پروژه های پشتیبان در خیابان سنگ فرش، آپارتمان های میان مرتبه، هتل و تعمیر و تکمیل فازهای ۱ تا ۱۱ تجاری فراهم شده است.

در این نشست مدیران روابط عمومی و فرهنگی و هنری گزارشی را از تمهیدات لازم برای پخش مستقیم بازیهای جام جهانی فوتبال ارائه نمودند. بر اساس این گزارش بازی های جام جهانی فوتبال گروه ایران به طور مستقیم در خیابان سنگ فرش پدیده شاندیز پخش خواهد شد

گزارشی را مدیران مالی از پیگیری های مربوطه برای وصول مطالبات و گزارش حسابرس قانونی به جلسه ارائه نمودند.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در این نشست با تقدیر از تلاش همکاران و مدیران از آنها خواست به طور جدی مسائل اساسی پروژه را که نیاز به حمایت های ویژه ی دستگاه های حاکمیت دارد، تا پیش از برگزاری مجامع عمومی شرکتها پیگیری و حل نمایند.

دکتر ابوالفضل انتظاری با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری مجامع عمومی در دو شرکت ابنیه و توسعه افزود: تمام مقدمات و شرایط لازم بایستی به سرعت برای تشکیل مجامع عمومی انجام گیرد.

بهرام

سلام
البته چه سلامی
شما که دقیقا تمام کاراتون مثل پهلوانه
حداقل توضیح بدین اون بدبختو چرا انداختین زندان
دیگه دروغ بسه شما هم زن وبچه دارین فک نکنم پول این سهامدارا خوردن داشته باشه خودتون سرطان نگیرین زن و بچتون مطمئنا میگیرن
تاکی این سهام دارا رو اذیت میکنین انسانیت رو خوش نمیاد شما که خدا رو قبول نداررررین.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *