هفته آینده دفتر خدمات سهامداری در تهران افتتاح می‌شود

 

هفته آینده دفتر خدمات سهامداری در تهران افتتاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز دکتر انتظاری گفت:

چون بیشترین تعداد سهامداران پس از خراسان در تهران سکونت دارند، و در آستانه تشکیل مجامع عمومی سالانه شرکت ابنیه و ساختمان و شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز و ضرورت به روزرسانی اطلاعات سهامداری و صدور گواهی سهم ها، دفترخدمات سهامداری در تهران روز یکشنبه آینده افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز افزود: دفترخدمات سهامداری فعلا و به طور موقت در محل ساختمان اداری رستوران اریکه پدیده فعال خواهد شد.

او در خصوص مراجعات سایر سهامداران از شهرها و استان‌های دیگر و دریافت خدمات سهامداری گفت: خیلی از سهامداران رفت و آمدهایی به تهران دارند و در صورت ضرورت آمدن شان به تهران راحت‌تر انجام می‌شود. بنابراین آنها نیز می‌توانند از این دفتر خدمات سهامداری، خدمات لازم را دریافت دارند.

دکتر انتظاری در عین حال تاکید کرد: رویکرد ما ارائه خدمات برخط و در بستر فناوری است که بتواند مراجعات را به حداقل ممکن برساند و خدمات را سرعت بیشتری بخشد. به همین دلیل سامانه های نرم افزاری و سخت افزاری در حال تقویت و توسعه است و برای بهره گیری از این ظرفیت ها، کلیپ های آموزشی را نیز در حال تهیه داریم که به تناوب در اختیار سهامداران قرار خواهد گرفت.

سهامدار2

از ویژگی های دولتی شدن پدیده همینه که دو روز سایتشون زمانش تموم شده هنوز وقت نکردن پولشو بدن تا برگرده. احتمالا تا اینکه بخواهد کاغذبازی های اداری تموم بشه یه هفته طول می کشه.
نظر شما چیه؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *