افتتاح دفتر خدمات سهامداری پدیده شاندیز در تهران

افتتاح دفتر خدمات سهامداری پدیده شاندیز در تهران

با توجه به این که جمع زیادی از سهامداران پدیده شاندیز ساکن تهران هستند و یا از استان های دیگر به تهران رفت و آمد دارند و در جهت تکریم سهامداران و سهولت کار به روزرسانی اطلاعات سهامداران، دفتر خدمات سهامداری تهران افتتاح شد.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدید عامل گروه شرکت های پدیده در همین خصوص گفت: سهامداران می‌توانند حضوری و تلفنی به این دفتر مراجعه و خدمات سهامداری خود را دریافت و آخرین اطلاعات سهامداری خود را به‌روز نمایند. همچنین این دفتر ارتباطات سهامداری و گروه شرکت های پدیده را تسهیل و به طور مستمر می‌تواند نقطه نظرات سهامداران را دریافت، جمع بندی و تحلیل و جهت بهره برداری به گروه شرکت های پدیده شاندیز منعکس نماید.

مهران

این که میگید دفتر افتتاح شد تا هم میهنان تلفنی یا حضوری … شماره تلفن نباید بدیدمن سالهاست سهام دارم دیگه بی خیالش شدم. الان چه کار باید بکنم.

سهامدار2

استیضاح وزیر کشور تقدیم هیات رئیسه مجلس شد
رحمانی فضلی وزیر کشور
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح استیضاح وزیر کشور به هیات رئیسه با ۲۳ امضا خبر داد.
وی محورهای طرح استیضاح وزیر کشور را به این شرح اعلام کرد:
…..
ـ بی‌تفاوتی در حل مشکلات، موضوعات و ناهنجاری‌ها که منجر به نارضایتی اجتماعی همچون پدیده شاندیز یا موسسه اعتباری ثامن‌الحجج شده است.
……

عزیزه احدی

سلام بنده از سهامداران قدیم شاندیز هستم برای نقل وانتقال سهام که اقدام کردم وکد سهامداری رو وارد کردم گفت چنین یهامداری وجود ندارد ازکجا میتونم اقدام کنم واز وضعیت سهام خودم باخبر بشم ممنون

محمدرضا

سلام،آدرس دفتر تهران دقیقا کجاس و چه روزایی هستن؟
دوستی که جواب میدی کامنتو،لطفا ارجاع نده جایی چون اونجا که می خوای بفرستیم نه تلقنه در شبکه موجوده نه اون شماره پیامک دردی دوا می کنه،پس همینجا آدرس و ساعت و روزای کاریو بگو…
ممنون

رضا

پس کی سهام توسعه رو روی سامانه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه اپلود میکنید تو رو خدا جواب بدید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *