امضاء دو قرارداد پروژه های عمرانی پدیده شاندیز و کیش

امضاء دو قرارداد پروژه های عمرانی پدیده شاندیز و کیش

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در مراسم رسمی انعقاد قرارداد پروژه های عمرانی در شهر افسانه ای پدیده کیش و شهر رویایی پدیده شاندیز اعلام کرد: بر اساس این قرار دادها ۲۵۰ هزار متر مربع از پروژه های عمرانی در شاندیز و ۱۴۰ هزار متر مربع از پروژه های کیش تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری در این مراسم گفت: بلوک ۱۱ تا ۱۹ مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید شهر رویایی پدیده شاندیز و فاز a , b مرکز تجاری شهر افسانه ای پدیده کیش بر اساس این قرار داد ها تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

وی افزود: این دو پروژه از پروژه های نیمه تمام گروه شرکت های پدیده است و در حال حاضر فاز ۱۱ تا ۱۹ پدیده شاندیز ۵۵% و فاز a , b مرکز تجاری پدیده کیش ۳۸% پیشرفت فیزیکی دارد که به دلایل مسائل ایجاد شده حدود دو سال و نیم است که عملیات عمرانی آن متوقف بوده است.

دکتر انتظاری با اشاره به اینکه در برآوردهای اولیه قرار بود عملیات عمرانی پروژه شاندیز در مدت دو سال تکمیل و آماده بهره برداری شود اعلام کرد: از پیمانکار طرف قرارداد خواسته شد هرچه سریعتر تجهیز کارگاه را آغاز و پس از تنظیم فصل مشترک کارهای گذشته و جدید با جدیت و استفاده از تمامی توان و ظرفیت خود، این پروژه را در مدت ۱۸ ماه به پایان برساند.

وی افزود: امروز این قراردادها را با اتکاء به دعای خیر سهامداران منعقد و از پیمانکاران خواستاریم تا هرچه سریعتر تضامین مورد نیاز را ارائه و فعالیت خود را آغاز نمایند و ما نیز با استفاده از ظرفیت و شاخص هایی که در سازمان برنامه و بودجه وجود دارد، می توانیم در صورت تسریع در عملیات اجرایی ، ضرائب تشویقی لازم را در نظر بگیریم.

رییس هیات مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیز نیز در این مراسم گفت: در انعقاد این قراردادها شیوه جدیدی از تامین منابع مالی و اجرایی در نظر گرفته شده است که در کیش و شاندیز اتفاق می افتد.

زارع صفت افزود: امیدواریم پیمانکاران در بازه زمانی یاد شده این پروژه های بزرگ را که در بخش های اصلی شهر افسانه ای پدیده کیش و شهر رویایی پدیده شاندیز هستند، تکمیل نموده و به پایان برسانند تا ما بتوانیم به تعهدات خود در قبال سهامداران و سازمان منطقه آزاد کیش عمل کنیم.

دکتر خجسته مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز نیز در این مراسم گفت: پیشنهاد شرکت های سایه گستر مرو و کنسرسیوم زیگما پس از چندماه بررسی های کارشناسان و متخصصان به نتیجه رسید و به دلیل اهمیت پیشرفت هر دو پروژه در کیش و شاندیز، قرارداد پیمانکاران را باهم تدقیق و توامان پیش بردیم.

وی افزود: قرار داد تکمیل بلوک های ۱۱ تا ۱۹ مرکز خرید پدیده شاندیز به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد تومان و قرارداد تکمیل و تجهیز پروژه نیمه تمام فازهای a وb مرکز تجاری کیش نیز به ارزش ۲۰۵ میلیارد تومان منعقد شد.

دکتر متقی مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش نیز در این مراسم گفت: پیمانکار تکمیل و بهره برداری از پروژه فاز a و b مرکز تجاری پدیده کیش بر عهده شرکت زیست گاه خلیج فارس کیش خواهد بود که با ارزش ۲۰۵ میلیارد تومان و تهاتری اجرایی می شود.

وی افزود: تهیه مصالح و عملیات اجرایی تکمیلی ابنیه، تاسیسات برقی و مکانیکی بلوک های یاد شده در مرکز تجاری پدیده کیش بر اساس این قرار داد در مدت ۲۴ماه ساخته، تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش اعلام کرد: کل این پروژه ۱۵۰ هزار متر مربع مساحت دارد و بلوک a شامل واحدهای تجاری، سینما، آیس رینک و رستوران و بلوک b نیز شامل واحدهای تجاری، فروشگاه زنجیره ای، هایپرمارکت، پارکینگ و رستوران می باشد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *