برگزاری نشست فصلی هم اندیشی پیمانکاران و مشاوران با مدیر عامل پدیده شاندیز

برگزاری نشست فصلی هم اندیشی پیمانکاران و مشاوران با مدیر عامل پدیده شاندیز

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز مدیران عامل شرکت های پیمانکاری، مدیر طرح، شرکت های مشاور، شرکت های ناظر، مدیران پروژه ها،اعضای هیئت مدیره شرکت ابنیه و ساختمان و کارشناسان دفتر فنی و عمران، در نشستی با مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در خصوص انجام پروژه های عمرانی به هم اندیشی و گفت و گو پرداختند.

در این جلسه ابتدا مهندس خجسته مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان، گزارش کلی را از سازمان اجرایی عملیات عمرانی پروژه های پدیده ارائه نمود و گفت: در حال حاضر قریب ۳۰ پیمانکار و مشاور جزء و کل در پروژه های مختلف پدیده شاندیز مشغول به کار هستند و به طور مستقیم حدود ۱۸۰۰ نفر روزانه در حوزه عمرانی و پشتیبانی از پروژه های عمرانی اشتغال به کار دارند.

سپس نماینده مدیر طرح گزارش تفصیلی و آماری را از پیشرفت فیزیکی هر یک از پیمانکاران، مشاوران و به تفکیک در پروژه های مختلف و جبهه های کار در پدیده ارائه کرد و فهرستی از نقاط بهبود را مطرح نمود.

همچنین در این جلسه بعضی از مدیران عامل شرکت های پیمانکاری و مشاور نقطه نظرات خود را برای تحکیم همکاری ها و پیشرفت مطلوبتر عملیات عمرانی مطرح کردند.

در این نشست دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده ضمن تقدیر از تلاش پیمانکاران، شرکتهای مشاور ،کارشناسان و مدیران پروژه ها گفت: مشتاق هستم که هر فصل این اجتماع و نشست برگزار شود تا ضمن خدا قوت و ابلاغ مراتب تقدیر و تشکر از کارهایی که صورت می‌گیرد، فرصتی برای هم اندیشی و گفت و گو جهت بهبود و پیشرفت بیشتر و سریعتر عملیات عمرانی داشته باشیم.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده با اشاره به پیگیری‌ها برای تامین منابع اجرای پروژه ها افزود: با بانک صادرات که بانک عامل کنسرسیوم بانکی در تخصیص خط اعتباری ۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل و ساخت آپارتمان های میان مرتبه و فاز ۱۱ تا ۱۹ تجاری می باشد، در این دو ماه گذشته مذاکرات کارشناسی و مدیریتی بسیار خوبی انجام شد و تفاهماتی صورت گرفت که بدون دغدغه بررسی صورت وضعیت پیمانکاران و پیشرفت های فیزیکی پروژه ها انجام گردد و تخصیص منابع لازم صورت گیرد.

انتظاری با اشاره به پرداختی که باید در این مرحله صورت بگیرد، گفت: خوشبختانه تمام مراحل مربوط به بازدید کارشناسان طرح و برنامه بانک و ممیزی ها انجام شده است و پیشنهاد ما در هیئت مدیره و هیات عامل بانک نیز به تصویب رسیده است و یقینا هفته آینده پرداخت بعدی به پیمانکاران انجام می گیرد.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز ضمن تأکید بر اهمیت و ضرورت سرعت دادن به اجرای عملیات عمرانی گفت: متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه ها می‌توانیم اعتبارات عمرانی را از کنسرسیوم بانکی دریافت کنیم. بنابراین هر یک از پیمانکاران که بتواند ظرفیت بیشتری را به کار گیرد، میتواند از این اعتبارات استفاده کند و همچنین از ضریب های تشویقی سازمان مدیریت برای تسریع در انجام پروژه نیز بهره‌مند شود.

وی با اشاره به تفاهمی که با پیمانکاران انجام شده است، افزود: بایستی مجموعه پروژه ها ۶ ماه زودتر از تاریخ تقویمی قراردادها به بهره‌برداری برسد و ضمن اینکه بر اساس برنامه ریزی انجام شده، میبایستی ۴۰۰ تا ۵۰۰ واحد اقامتی تا دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری کامل برسد و واحدهای مربوطه به پیش خرید کنندگان واگذار شود.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز افزود: با پیگیری ها و برنامه ریزی هوشمندانه عملیات عمرانی در جبهه های مختلف و در زیر پروژه ها رو به توسعه است و به زودی عملیات عمرانی در فاز ۱۱ تا ۱۹ تجاری نیز آغاز می‌شود. ضمن اینکه برای فعال کردن سایر پروژه ها در حال مذاکره و گفت و گو و تامین منابع می باشیم.

حاشیه ها:

۱- در این نشست به درخواست مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز، همه حاضرین برای سلامتی مدیرعامل شرکت پیمانکاری شالده که در حال حاضر ‌در بیمارستان و در بیهوشی به سر می‌برد، دعا نموده و از خداوند برای او سلامتی عاجل را آرزو کردند.

۲- نماینده مدیر طرح در این جلسه فهرستی از نقاط بهبود را برای پیشرفت امور مطرح کرد که مورد اقبال مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز قرار گرفت و بلافاصله دستور داد که تمام این موارد در دستور کار شرکت ابنیه و ساختمان قرار گیرد و تا جلسه هفته آینده کارگروه فنی و عمران اقدامات مقتضی انجام و گزارش آن ارائه شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *