جلسه هیئت مدیره پدیده شاندیز

جلسه هیئت مدیره پدیده شاندیز

در جلسه هیئت مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز آخرین پیگیری‌ها و اقدامات در خصوص فراهم آوردن پشتوانه‌های مالی و پولی برای نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام پدیده مطرح شد.

همچنین دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز گزارشی را از تهیه صورتهای مالی ۱۳۹۶ و گزارش حسابرسان رسمی و شرایط فراهم آمده برای تشکیل مجامع عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز ارائه و مقرر شد پیشنهادات مربوطه برای تشکیل مجامع عمومی شرکت ها جمع‌بندی و تصمیم‌گیری‌های مقتضی با هماهنگی ستاد تدبیر استان انجام گیرد.

در این جلسه گزارشی از روند پیگیری های حقوقی و قضایی پرونده های گروه شرکت های پدیده شاندیز مطرح و با توجه به نتایج مثبت حاصل، هیئت مدیره از مجموعه همکاران مدیریت حقوقی تشکر نمود.

همچنین چندین لایحه در خصوص تعیین تکلیف بدهکار/ بستانکاری های فی مابین گروه شرکت های پدیده و اشخاص حقیقی و حقوقی بود که جمع بندی های کارشناسی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت و در خصوص چندین قرارداد خرید خارجی مربوط به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و آکواریوم مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز بررسی و تعیین تکلیف شد.

بر اساس این گزارش برای انتخاب مشاور داخلی به شرط داشتن جونت خارجی و برای انجام فاز مطالعاتی مربوط به مطالعات بازار اعم از بهره برداری و فروش واحدهای تجاری و اقامتی نیز تصمیم گیری شد.

سهامدار2

۱٫ تکذیب شایعه تخریب مجسمه فردوسی به دستور علم الهدی
۲٫ ارزش سرمایه گذاری پدیده ۲۰۰ هزار میلیارد ریال برآورد شد

علی اوایی

هر سهامدار محترمی که.راستگو ترین و دروغگوترین مدیر پدیده شاندیز را در همین قسمت با ۳نمونه واضح معرفی کنه
۵۰ سهم ابنیه جایزه داره


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *