جلسه هیئت مدیره پدیده شاندیز

جلسه هیئت مدیره پدیده شاندیز

در جلسه هیئت مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز آخرین پیگیری‌ها و اقدامات در خصوص فراهم آوردن پشتوانه‌های مالی و پولی برای نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام پدیده مطرح شد.

همچنین دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز گزارشی را از تهیه صورتهای مالی ۱۳۹۶ و گزارش حسابرسان رسمی و شرایط فراهم آمده برای تشکیل مجامع عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز ارائه و مقرر شد پیشنهادات مربوطه برای تشکیل مجامع عمومی شرکت ها جمع‌بندی و تصمیم‌گیری‌های مقتضی با هماهنگی ستاد تدبیر استان انجام گیرد.

در این جلسه گزارشی از روند پیگیری های حقوقی و قضایی پرونده های گروه شرکت های پدیده شاندیز مطرح و با توجه به نتایج مثبت حاصل، هیئت مدیره از مجموعه همکاران مدیریت حقوقی تشکر نمود.

همچنین چندین لایحه در خصوص تعیین تکلیف بدهکار/ بستانکاری های فی مابین گروه شرکت های پدیده و اشخاص حقیقی و حقوقی بود که جمع بندی های کارشناسی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت و در خصوص چندین قرارداد خرید خارجی مربوط به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و آکواریوم مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز بررسی و تعیین تکلیف شد.

بر اساس این گزارش برای انتخاب مشاور داخلی به شرط داشتن جونت خارجی و برای انجام فاز مطالعاتی مربوط به مطالعات بازار اعم از بهره برداری و فروش واحدهای تجاری و اقامتی نیز تصمیم گیری شد.

علی اوایی

هر سهامدار محترمی که.راستگو ترین و دروغگوترین مدیر پدیده شاندیز را در همین قسمت با ۳نمونه واضح معرفی کنه
۵۰ سهم ابنیه جایزه داره


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *