جلسه هیئت مدیره پدیده شاندیز

جلسه هیئت مدیره پدیده شاندیز

در هیأت مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز بررسی و تصویب شد:

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز در جلسه هیئت مدیره شرکت توسعه، آخرین مصوبات کمیته اجرایی ستاد تدبیر شرکت های سرمایه گذاری و بازار غیرمتشکل پولی خراسان رضوی در خصوص پیشنهادات اجرای انجام ثبت رسمی سهام جبرانی بررسی و مقرر شد پیگیری‌های بعدی انجام گیرد.

در این نشست بر اساس مواد اساسنامه شرکت توسعه و ظرفیت های بالقوه و بالفعلی که در حوزه آموزش و پژوهش در مجموعه پدیده وجود دارد، با پیشنهاد مدیر عامل برای ایجاد یک ساختار آموزشی و پژوهشی و دریافت مجوز های لازم موافقت شد.

در این جلسه مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز گزارشی را از مذاکرات متعددی که با مجموعه های پولی و مالی و مسئولان و مدیران بانک مرکزی در خصوص تجهیز منابع برای پشتیبانی از قیمت معاملاتی و نقدینگی سهام و همچنین تامین منابع برای اجرای پروژه های عمرانی انجام داده اند را به هیئت مدیره ارائه نمود و مقرر شد مذاکرات پیگیری و نهایی و قراردادها و تفاهمات لازم در چارچوب سیاست های تعیین شده به انجام رسد.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در پایان این جلسه در خصوص زمان برگزاری مجامع عمومی دو شرکت توسعه و ابنیه گفت: برگزاری مجامع عمومی ۲ شرکت موصوف با برخورداری سهامداران از وزن سهمی خود در قالب سهام جبرانی، موضوعیت پیدا می‌کند. بنابراین منتظر انجام مراحل رسمی ثبت سهام جبرانی هستیم تا متعاقب آن نسبت به اعلام زمان برگزاری مجامع عمومی دو شرکت ابنیه و توسعه اقدام و اطلاعیه های رسمی صادر گردد


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *