سهام جبرانی هفته آینده رسما در حساب سهامداران ثبت می شود

 

سهام جبرانی هفته آینده رسما در حساب سهامداران ثبت می شود

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در نشست خبری اعلام کرد: هفته آینده و براساس مصوبه ستاد تدبیر و تایید دستگاه قضا، سهام جبرانی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز در حساب سهامداران اعمال می شود.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس تصمیماتی که ستاد تدبیر خراسان رضوی در جهت حمایت از سهامداران مصوب نموده مقرر است تا سهام جبرانی از منابع سهام شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز به حساب سهامداران منظور و ثبت شود .

وی افزود: خوشبختانه امروز با تایید دستگاه قضا ابلاغیه این مصوبه برای اداره کل مالیاتی صادر شده است و هفته آینده سهام جبرانی رسما در حساب سهامداران ثبت می شود.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: سهامداران همچنین می توانند از پایان هفته آینده گواهی رسمی سهام خود از شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز را از طریق سامانه سناپ و الکترونیکی دریافت کنند.

دکتر انتظاری در ادامه اعلام کرد: اعمال سهام جبرانی به احتمال زیاد با بخشودگی مالیاتی اعمال می شود .

وی خبر خوش دیگری هم داد و گفت: با اعمال و ثبت رسمی سهام جبرانی در حساب سهامداران یکی از مراحل ورود به بورس و باز شدن تابلو شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز نیز انجام می شود.

وی تصریح کرد: برای ورود دو شرکت اصلی به بازار پول و سرمایه کشور پیگیری های جدی در حال انجام است و حداقل نماد بورسی یکی از شرکت های یاد شده در تالار بورس و اوراق بهادار کشور باز خواهد شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *