پژمانفر: تعطیل کردن پروژه پدیده به مصلحت نبود / قضیه پدیده هنوز در مجلس در حال پیگیری است

پژمانفر: تعطیل کردن پروژه پدیده به مصلحت نبود / قضیه پدیده هنوز در مجلس در حال پیگیری است

اولین جلسه از سلسله نشست های یاران انقلاب با عنوان «کارنامه وکلا»، عصر پنج شنبه گذشته به ابتکار جبهه آرمان‌خواهان واقع‌بین و باهدف بررسی عملکرد نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی، برگزارشد. مهمان اولین نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین نصرا… پژمانفر بود که در قالب سه پنل، به سوالات مطرح شده درباره وظایف نمایندگان در عرصه ملی پاسخ داد.

به گزارش خراسان رضوی، در بخشی از این نشست، نماینده مردم مشهد درباره مسائل درون استانی و پیگیری‌های انجام‌شده در مجلس شورای اسلامی و مسائل مطرح‌شده درباره موضوع “شرکت پدیده” گفت: در موضوع پدیده اتفاق نامناسبی رخ داد. چرخه رشد اقتصاد می‌چرخید و فعالیتی صورت می‌گرفت. تعطیل کردن این مجموعه مصلحت نبود. این امکان وجود داشت که فکرهای دیگری برای این قضیه شود.

بهانه آن‌ها این بود که تخلفاتی صورت گرفته و شکایت‌هایی علیه آن‌ها وجود دارد و بعد تصمیم پرهزینه‌ای را گرفتند و به این نقطه رساندند که بر اساس آن، مجوزها از رهبری گرفته‌شده است. این هزینه را درست کردند که رهبری اجازه داده است. همه سهم خود را گرفتند و تنها مردم ضرر کردند. از نگاه آن‌ها مشکل حل‌شده است اما آن‌ها به‌صورت غیرواقعی و پرهزینه به این موضوع ورود کردند. این قضیه هنوز در مجلس در حال پیگیری است و بسته نشده است؛ اگرچه دولت اعلام کرده که تصمیم ها را اجرایی کردیم اما اکنون در وضعیت نامناسبی است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *