گواهی الکترونیکی برگه سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز قابل تحویل شد

گواهی الکترونیکی برگه سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز قابل تحویل شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، گواهی الکترونیکی برگ سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از روز شنبه ١٣٩٧/۴/٣٠ و از طریق سامانه سناپ قابل تحویل به همه سهامداران می باشد.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اعلام این خبر گفت: هر یک از سهامداران از طریق سامانه سناپ می‌توانند به تدریج وارد سامانه شده و برگه الکترونیکی گواهی سهم خود را پرینت بگیرند.

وی ضمن تاکید بر اینکه سهامداران باید کاملاً از username و password خود مواظبت و آنرا فقط در اختیار خود داشته باشند، گفت: تمامی فعل و انفعالات هر کاربر در سامانه سناپ در سرور های مربوطه ثبت و ضبط می شود.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت: هرگونه نقل و انتقال سهام لزوماً بایستی با ثبت در سامانه سناپ انجام گیرد و خرید و فروش‌ها و نقل و انتقال‌های خارج از ثبت در سامانه سناپ فاقد ارزش قانونی است.

دکتر انتظاری با اشاره به اینکه این گواهی های الکترونیکی سهم برای اولین بار در گروه شرکت های پدیده شاندیز صادر می شود، افزود: احتمالاً به دلیل مراجعات فراوان روزهای اول، مشکل کُندی در صدور گواهی سهام حاصل شود، بنابراین مطلوب است که به تدریج و مخصوصاً در خارج از شیفت اداری برای دریافت پرینت گواهی سهام اقدام شود.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز گفت: هر یک از سهامداران که وارد سامانه سناپ شوند، مراحل مربوط به دریافت و پرینت الکترونیکی گواهی سهام توضیح داده شده است ولی در عین حال چنانچه هر یک از سهامداران در دریافت پرینت الکترونیکی گواهی سهام با مشکل مواجه شدند، می توانند از طریق تلفن ۳۸۸۸۸ از همکاران شرکت تجارت الکترونیک یا موسسه پشتیبانی سهام پدیده شاندیز راهنمایی بگیرند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *