آغاز عملیات عمرانی و تجهیز کارگاه شهر افسانه ای پدیده کیش

آغاز عملیات عمرانی و تجهیز کارگاه شهر افسانه ای پدیده کیش

عملیات عمرانی و تکمیل، فاز یک پروژه شهر افسانه ای پدیده کیش در بلوک های A و B با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر مناطق آزاد کشور، مدیران ارشد استان هرمزگان و منطقه آزاد کیش و گروه شرکت های پدیده شاندیز رسما آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش گفت: عملیات اجرایی پروژه عمرانی تکمیل و بهره برداری از بلوک های A و B مرکز تجاری پدیده کیش با ارزش ۲۰۵ میلیارد تومان و زیر بنایی بالغ بر ۱۵۰ هزار متر مربع، به صورت کاملا تهاتری از امروز رسما آغاز شد.

سید امین متقی افزود: پدیده کیش با یک میلیون متر مربع مساحت یکی از بزرگترین پروژه های گردشگری جزیره زیبای کیش محسوب می شود و پیمانکار تکمیل و بهره برداری از بلوک های A و B را در مدت دو سال (۲۴ماه تمام) بر عهده دارد.

به گفته وی، این پروژه شامل واحدهای تجاری، فرهنگی و ورزشی است و از جمله بخش های مختلف و جذابیت های این بلوک ها می توان به ساخت آیس رینگ، سینمای چندبعدی، شاپینگ، هایپرمارکت و فودکورت اشاره کرد.

عملیات عمرانی و تکمیلی فاز یک شهر افسانه ای پدیده کیش امروز با حضور آقایان دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شواری عالی مناطق آزاد کشور، دکتر انصاری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد کیش، دکتر همتی استاندار استان هرمزگان و دکتر انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز و جناب زارع صفت رئیس هیات مدیره شرکت توسعه صنعت گردشگری پدیده شاندیز آغاز شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *