درخواست حمایت انتظاری از نمایندگان مجلس

درخواست حمایت انتظاری از نمایندگان مجلس

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز گفت: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می خواهیم که با حضور در پدیده، ما را حمایت کنند.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری در جلسه هفتگی شورای مدیران گروه شرکت های پدیده شاندیز با قدردانی از حمایت ها و همراهی دستگاه قضا و مدیران اجرایی و حاکمیتی برای حل مسائل مربوط به این شرکت گفت:

شرکت پدیده با سرمایه گذاری هزاران میلیارد تومانی از سرمایه مردمی و بدون استفاده و بهره گیری از ردیف های اعتباری ملی و استانی تا اینجا پیش آمده است و از این پس نیز باید با جذب اعتبارات هزاران میلیاردی به بهره برداری برسد.

وی افزود: این شرکت از معدود پروژه های فراملی است که با هزینه مستقیم مردمی قد برافراشته و در اشتغال، توسعه اقتصادی و گردشگری نقش بسزایی را ایفا می کند.

این مقام مسئول در پدیده ادامه داد: پروژه با داشتن ۱۲۲هزار سهامدارار صبور از تمامی اقشار جامعه و از اقصی نقاط کشور؛ دو- سه سال بحران را پشت سرگذاشته است و هم اکنون نیز همه کارشناسان اقتصادی و متخصصان امر اذعان دارند که آتیه این پروژه با سودآوری بسیاری همراه خواهد شد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه اگر بخواهیم کشورمان را به یکی از مقاصد گردشگری در جهان مبدل سازیم، نیازمند چنین پروژه های عظیمی در کشور هستیم و ادامه داد: امروز طبیعی است که از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی توقع داشته باشیم ، همچون مدیران و روسای دستگاه های اجرایی کشور، حاکمیت و دستگاه قضا، پای کار حاضر شوند، زیرا بسیاری از موکلین نمایندگان، سهامداران شرکت پدیده شاندیز هستند.

وی افزود: ما به عنوان هیات مدیره و راهبران گروه شرکت های پدیده، آغوش مان را برای حضور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی باز کرده ایم و در مکاتباتی نیز اعلام کرده ایم که می توانیم پاسخگوی سوالات آن ها در امور مربوط به شرکت باشیم و همواره آماده ایم تا از تفکر، اندیشه، توان و دانش آن ها در راهبری امور و حل مسائل و پیشبرد امور مربوطه بهره گیری کنیم.

دکتر انتظاری خاطر نشان ساخت: سهامدارانی که چندین سال است در ناپایداری های شرکت صبوری داشته اند، امروز متوقع نقدشوندگی سهامشان هستند، همکاران ما در دستگاه های حاکمیتی و قضایی کشور برای رسیدن این شرکت به افقی روشن از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند و امروز که ما می توانیم افقی روشن را برای شرکت ترسیم کنیم، در کنار حضور سهامگردانان، تامین کنندگان مالی خرید و فروش سهام، راه اساسی و اصولی این است که ما به بازار کلان پولی کشور ورود یابیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *