فراهم شدن امکان جابجایی واحدهای اقامتی و تجاری پیش فروش شده پدیده شاندیز

فراهم شدن امکان جابجایی واحدهای اقامتی و تجاری پیش فروش شده پدیده شاندیز

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از آمادگی برای انجام جابجایی واحدهای پیش فروش شده اقامتی و تجاری شده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، جمال شوشتری گفت: بر اساس مصوبات هیأت مدیره شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز و به منظور ایفای تعهد، تکریم خریداران و افزایش پاخور بیشتر و استفاده از ظرفیت های به بهره برداری رسیده در شهر رویایی پدیده شاندیز، آمادگی است تا در خصوص جابجایی واحد های پیش فروش شده اقامتی و تجاری و در توافق با خریداران اقدام گردد.

وی افزود: خریدارانی که تمایل به تهاتر و تعیین تکلیف واحدهای خود دارند می توانند درخواست خود را از طریق ارتباط تلفنی با شماره ۳۴۲۸۶۸۳۰-۰۵۱ اعلام تا اقدامات لازم انجام گیرد.

دکتر شوشتری اعلام کرد: این اقدام در راستای کمک به اقتصاد و افزایش بهره وری تجاری برای پیش خرید کنندگان و همچنین افزایش توان و توسعه بهره برداری از واحدها و ظرفیت های آماده بهره برداری در شهر رویایی پدیده شاندیز صورت می پذیرد.

صادقی

سلام.تکلیف واحدهای اقامتی کی مشخص میشود؟ امکان فروش و واگذاری به غیر وجود دارد؟ قیمتی ایا برای ان واحدها در حال حاضر تعیین شده است؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *