مشاور رییس جمهور: شهر افسانه ای پدیده کیش یکی مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور: شهر افسانه ای پدیده کیش یکی مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور از شهر افسانه ای پدیده کیش به عنوان یکی از مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر مرتضی بانک در مراسم رسمی آغاز به کار عملیات عمرانی شهر افسانه ای پدیده کیش گفت: ستاد تدبیر متولی اجرای این پروژه بزرگ گردشگری است و خوشحالیم که امروز با نکاتی که مدیریت مسئول ارائه دادند، موانع موجود رفع و مجوزهای لازم برای ادامه امور اخذ شده است و شاهد راه اندازی مجدد عملیات عمرانی در این پروژه هستیم.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور افزود: پس از سال ها پیگیری مدیران ستاد تدبیر، مسئولان کشوری و مدیران منطقه آزاد کیش، امروز مشکلات بر سر راه اجرای این پروژه برطرف شده و در بخش های مختلفی پیمانکاران و سرمایه گذاران خواستار حضور در پروژه و اجرای آن هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۲۰ هزار سهامدار در ابر پروژه گردشگری پدیده سرمایه گذاری کردند، تصریح کرد: این پروژه در حال حاضر، مسیر خودش را یافته و با مشارکتی که با بخش های مختلف و حضور بانک هایی که به این پروژه پیوند خورده اند، با جدیت و پیگیری توانستند موانع و مشکلات را برطرف کنند و این امر برای سهامداران و منطقه خبر خوبی است.

وی گفت: شروع به کار و تکمیل این پروژه در کیش هم برای سهامداران و هم برای ساکنان منطقه خبر خوبی است زیرا که فعالیت این پروژه می تواند شرایط بهتری را برای منطقه و ذینفعانی که در جزیره حضور دارند، فراهم آورد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *