گلایه انتظاری از کندی فرایند اداری پذیرش سهام پدیده در بورس

گلایه انتظاری از کندی فرایند اداری پذیرش سهام پدیده در بورس

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به فرآیند طولانی ورود دو شرکت ابنیه و ساختمان و توسعه پدیده شاندیز به بازار پولی و بورس کشور گفت: سهام شرکت های پدیده شاندیز بنا بر مطالعات اقتصادی انجام شده دارای مزیت و بازدهی اقتصادی بالایی میباشد اما این سهام در حال حاضر در بازار محدود دیداری شرکت در پدیده شاندیز ارائه می شود و عرضه آن در سامانه سناپ خاص گروه شرکت های پدیده شاندیز شرایط ابتیاع و خرید عمومی کمتری دارد.

دکترابوالفضل انتظاری با توجه به شرایطی که برای پشتیبانی از نقدشوندگی و تقویت قیمت معاملاتی سهام پدیده باحمایت دستگاه‌های حاکمیت و تلاش مجموعه حاصل شده است، افزود: حجم سهام دو شرکت ابنیه و ساختمان و توسعه و همچنین حجم عرضه ای که از سوی سهامداران صورت می گیرد، نیازمند به یک بازار بزرگ و خریداران و سرمایه‌گذاران متنوعی است که این مهم یقیناً با ورود سهام این دو شرکت به بازار بورس ممکن می گردد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز گفت: علیرغم اینکه شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در سازمان بورس ثبت و نماد آن شرکت با عنوان گتوشا اختصاص پیدا کرده است و با وصف اینکه شورای عالی بورس مصوب کرده است که شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به فرابورس وارد شود، اما روند و فرآیند این پذیرش و عرضه سهام پدیده در بازار فرابورس نیازمند اراده قوی تر و تشکیل گروه کارشناسی مشخصی برای تسریع در پذیرش و عرضه رسمی سهام پدیده در فرابورس می باشد.

وی با اشاره با رایزنی ها، مذاکرات و تفاهماتی که با اشخاص حقیقی و حقوقی تامین کننده مالی و سهام گردانی انجام شده است، ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک صندوق های سرمایه گذاری و سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی وارد بازار سهام گردانی پدیده شاندیز گردد.

غلامی

سلام من میخام وارد سامانه سناپ بشم فقط میگه رمز ورود جدید بخاطر امنیت بگیر ،تا الان ۵ بار رمز جدید فرستاده و اصلا وارد سناپ نمیشه، در صورتی ک ماه پیش خیلی راحت وارد میشد. دلیل چیه؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *