آغاز اکران آگهی های تلویزیونی پدیده در شبکه استانی

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز
مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از آغاز پخش آگهی های پدیده کیش و شاندیز به صورت تیزر و زیر نویس از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: پخش آگهی های تلویزیونی پدیده از دیروز مصادف با ۱۶ شهریورماه از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی آغاز شد.

وی افزود: دیروز در ۹ نوبت تیزر تبلیغاتی شهر افسانه ای پدیده کیش پخش شد، سه نوبت آگهی زیر نویس و در نه نوبت نیز آرم آگهی گروه شرکت های پدیده در بخش پیام های بازرگانی و برنامه های مختلف تلویزیونی شبکه سیمای خراسان رضوی به نمایش درآمد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده پیش از این خبر داده بود که پخش رادیویی آگهی های تبلیغاتی گروه شرکت های پدیده از عید سعید غدیر خم در شبکه رادیویی صدا و سیمای خراسان رضوی آغاز شده است.

وی در این خصوص تصریح کرد: تیزرهای تبلیغاتی پدیده با شش برداشت متفاوت هم اکنون در رادیو خراسان رضوی در حال پخش است که مدت زمان هر یک از این تیزرهای تبلیغاتی از ۱۱۶ تا ۱۵۰ ثانیه است.

سخنگوی رسمی گروه شرکت های پدیده شاندیز با اظهار خرسندی از آغاز اکران مجدد آگهی های پدیده در قاب تلویزیون و صدای شبکه استانی خراسان رضوی گفت: یکی از خواسته های به حق سهامداران بازگشت پدیده در تبلیغات صدا و سیما بود که خوشبختانه با رای زنی های صورت گرفته این امر محقق شد.

دکتر انتظاری تصریح کرد: تبلیغات و آگهی های تلویزیونی در حال پخش از سیمای خراسان رضوی شامل یک آگهی بازرگانی از شهر رویایی پدیده شاندیز با مدت زمان ۱۰۰ ثانیه و یک آگهی تبلیغاتی از شهر افسانه ای پدیده کیش با مدت زمان ۱۴۰ ثانیه است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده خاطر نشان ساخت: مدت زمان پخش هر یک از آگهی های زیر نویس گروه شرکت های پدیده ۱۵ ثانیه خواهد بود و آرم گروه شرکت های پدیده شاندیز در ۶ ثانیه ابتدای برنامه های مختلف و متنوع تلویزیونی پخش می شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *