مدیرعامل پدیده شاندیز خطاب به پیمانکاران: تغییر قیمت ها تاثیری در روند فعالیت های عمرانی نداشته باشد

مدیرعامل پدیده شاندیز خطاب به پیمانکاران: تغییر قیمت ها تاثیری در روند فعالیت های عمرانی نداشته باشد

دکتر ابوالفضل انتظاری در جلسه ای با حضور پیمانکاران پروژه های عمرانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اعلام کرد: راهکارها و مصوبات لازم برای جلوگیری از تاثیر تغییر قیمت ها بر روند اجرایی پروژه ها اتخاذ شده است، پیمانکاران نگران تغییرات قیمت نباشند.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، جلسه فصلی پیمانکاران، مشاوران و مدیر طرح پروژه های عمرانی شهر رویایی پدیده شاندیز با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران گروه شرکت های پدیده و شرکت ابنیه و ساختمان برگزار شد که در آن، یکی از مهمترین دغدغه ها و تاخیر در اجرای پروژه ها مسائل مربوط به تفاوت قیمت مصالح و تجهیزات مورد نیاز در بازار اعلام شد.

بر اساس این گزارش، مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با تاکید به پیمانکاران در خصوص استفاده از تمامی ظرفیت و توان خود در اجرای به موقع و تسریع در اجرای عملیات عمرانی گفت: موضوع تغییر قیمت ها در تمامی کشور اتفاق افتاده و سازمان برنامه و بودجه به روال معمول آنها را بررسی و برای اجرا ابلاغ خواهد کرد. اما ما نمیتوانیم تا زمان تصمیم گیری آنها منتظر باشیم، لذا راهکارهای مورد نیاز را در هیات مدیره مطرح و تصمیم لازم اتخاذ و ابلاغ گردد، تا پیمانکاران نگران ادامه کار نباشند.

وی از پیمانکاران خواست با تمام تلاش و جدیت امور را پیش ببرند و در هر جایی که روند کند پیش میرود، موضوع را با بازرس ویژه در میان بگذارند تا موضوع سریعا پیگیری و برطرف شود.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده تصریح کرد: ما هرچه سریعتر پروژه ها را به بهره برداری برسانیم به نفع شرکت و سهامداران است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *